Přejít na obsah

Definitivní quartz hodinky?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Omlouvám se, že jsem to neuvedl hned na začátku, ale chrono nechci. Tuto komplikaci nepotřebuji.

Co se týče Certin, tak myslím že Longines jsou víc nahoře. :)

Tie Longines maju v sebe upraveny 7 kamenovy storj ETA 955.412. To sa Precisdrive - termokompenzacnym strojom neda porovnat ;) My len doporucit mozeme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nějakém čase, co jsem zkusil automaty průměr 42 mm a po doposud marném shánění něčeho, co by bylo velikostí a vzhledem jako mám Atlantic seahunter 100 quartz, ale s bílým nebo světlým cifrem, jsou Omega AT asi ty jediné, do čeho bych v quartzu ještě šel. 

Longines conquest na první pohled na netu pro mě  byly fajn, ale na živo pro velkou porci ocele a tah s leštěnými dílky už ne ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Tě ovlivňovat, ale pokud máš budget 20 asi bych šel do Citizenu. Já osobně bych víc jak 20 litrů za jiný než například termokmpenzační stroj nedal, ale je to na každém. A Citizen se mi zdá docela dobrá volba právě díky přesnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nějakém čase, co jsem zkusil automaty průměr 42 mm a po doposud marném shánění něčeho, co by bylo velikostí a vzhledem jako mám Atlantic seahunter 100 quartz, ale s bílým nebo světlým cifrem, jsou Omega AT asi ty jediné, do čeho bych v quartzu ještě šel. 

Longines conquest na první pohled na netu pro mě  byly fajn, ale na živo pro velkou porci ocele a tah s leštěnými dílky už ne ....

...velká porce ocele - toho se bojím, že budou hodně masivní. No, zítra jedu do Prahy a ještě jednou je zkusím.

Upraveno uživatelem emba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý téma. Kromě mechanických hodinek mám jedny quartzy. Moje příští by měly mít solární napájení, řízení rádiem a další vychytávky, abych maximálně využil možnosti elektroniky a nemusel měnit baterky.

Jak už zde bylo zmíněno vybíral bych primárně z japonských značek, z evropských je hodně zajímavý a osobitý Junghans.

Poslední dobou mě bere řada Oceanus od Casia:

 

post-24638-0-30982000-1401385030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám Longines HC na baterky (s tim novějším cifrem a na gumě) a musím říct že jsou mi neskutečně pohodlný, nosím je fakt rád. Vypadaj ve skutečnosti určitě líp než na fotkách, za tu cenu nemám co bych jim vytknul. Navíc mám pocit, že ten novej model nemá na tahu leštěný dílky. Akorát bych řekl, že nejsou zas až tak univerzální, já je kupoval spíš na lítačku. Jako jediný hodinky bych volil opravdu spíš ty AT od Omegy, nebo Tag Aquaracer Quartz, ty na mě působí elegantněji http://www.uhrinstinkt.de/tag-heuer-aquaracer-quarz-wap1112.ba0831.html?c=2056.

post-19873-0-12747100-1401385852_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Před časem jsem tady na foru koupil tyto Citizeny. Chtěl jsem něco přesného, a nepříliš drahého do práce. Ale...sešlo se několik důležitých okolností: výborně mi sedí na ruce, skvěle čitelné, víc než dobrá lumi, slušný tah.

A stále se mi ještě líbí! Mám je prostě na ruce 90% času. To jsem vůbec nečekal.

Teď už navíc nemusím na kole, nebo na střelnici řešit, že jsem si nepřezul hodinky.

Pokud bych měl něco doporučit, tak mně se moc líbí ta Casia Oceanus. 

post-29422-0-43551400-1401388990_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...