Přejít na obsah

Čínské hodinky Jaragar


Doporučené příspěvky

Tak mi včera přišly hodinky z Aliexpress. Jsou to čínské automaty značky Jaragar a vyšly všehovšudy na 320,- Kč. Musím však uznat, že za tu cenu jsem čekal něco podstatně horšího. Hodinky jsou vcelku robustní a působí odolně. Hodně se mi na nich líbí struktura na ciferníku a modré ručky. Jediná menší vada na kráse je lehce posunutý ciferník, což je znát hlavně na subciferníčcích (ty jsou funkční, není to jen okrasa). Nicméně špatně posazený ciferník mám i u Wengerů za 5 tisíc, takže to tady těm rád odpustím. Nátah je jak pohybem ruky tak manuální, což mě taky trochu překvapilo. Jediné co jsem nesnesl byl řemínek, na kterém přišly, takže ten silikon je již můj. Strojek není vůbec hlučný a krásně tikají a to v překvapivé přesnosti -18s/24hod. A to jsem je měl i v práci, kde mé předchozí Geckoty s Miotou 8215 dělaly +5s za hodinu. Musím tedy říct, že pokud to takto vydrží, budu za tu cenu dost spokojený. :-D

post-20335-0-47709000-1401782596_thumb.jpg

post-20335-0-68061300-1401782613_thumb.jpg

post-20335-0-97632300-1401782692_thumb.jpg

post-20335-0-96995700-1401782709_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé - chrona, kde místo sčítačů je den, datum a asi GMT. A tlačítka chronografu ovládají tu nejdelší ručičku, nebo to je vteřinovka a tlačítka jsou pro nastavování subciferníků? A ta GMT (24hod) ručička může mít úplně odlišný čas (hodinky ukazují nějakých 9:47, zatímco GMT 11:00)? A jak se nastavují subciferníky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, subciferniky se nastavuji tlacitkama, nejdelsi rucka je vterinovka. A je to opravdu denni faze - neukazuje 11, ale 10! To co se vam zda jako 9 je 6. Maji to ta hovadka otoceny. Kdyz si to pak oddilkujete, vyjde vam opravdu 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to opravdu denni faze - neukazuje 11, ale 10! To co se vam zda jako 9 je 6. Maji to ta hovadka otoceny. Kdyz si to pak oddilkujete, vyjde vam opravdu 10.

Aha, tak to se omlouvám, to mi nenapadlo, asi by to chtělo, abys napsal recenzi a pořádně to popsal, protože takovejch volů, jako já, s hloupejma dotazama tady bude asi víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, snad jen...enjoy it.

 

A pokud ti nějaký hodinky dělaj 5s za hodinu, tak jsou rozbitý a patřej do servisu.

Ne, fakt? :-)

 

Radši bych to nechal zahalený v tajemnu než se v tom hrabal v podobě recenze.

Tak nevim, sice to jsou ciny, ale tak nejak me to netrapi. Nestydim se za ne. Tyhle ke.y o tajemnu a behani mezi futrama mi jsou fakt jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to hned napadlo. Možná bychom teď byli šťastnější :D

To asi jo :D

 

Oblekam se ted jinak, chovam se jinak, premyslim jinak, nosim jine boty, hodinky, za opaskem mam nuz...

 

Pred vstupem na tuto stranku by melo byt varovani a kazdy by pred registraci musel potvrdit, ze rozumi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi jo :D

 

Oblekam se ted jinak, chovam se jinak, premyslim jinak, nosim jine boty, hodinky, za opaskem mam nuz...

 

Pred vstupem na tuto stranku by melo byt varovani a kazdy by pred registraci musel potvrdit, ze rozumi!

 

No tyjo, tak to jsi mnohem dál než já po 8 letech tady...  :D Já tedy zatím změnil pohled jen na ty hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...