Přejít na obsah

Bulova Accutron II


kloubik

Doporučené příspěvky

V jinem vlakne padnula zminka o novem modelu od firmy Bulova a dneska jsem prozkoumal jejich web a vypada to, ze predstavili celou novou radu hodinek vyuzivajici jejich inhouse quartz strojek, ktery ma plynuly pohyb vterinove rucicky a presnost do nekolika sekund za rok (i kdyz neni nijak garantovana a jelikoz strojek neni thermo-compensated, pri ruznych pokusech se nasly vetsi nez udavane odchylky).

 

Kazdopadne puvodni rada Precisionist, ktera jako jedine az do ted vyuzivala tento strojek byla spise katastrofa...obludne rozmery, barvicky, proste takova Invicta.

 

Nova rada Accutron II to vzala za jiny konec, nacerpala trochu z historie a vypada to mnohem sympaticteji:

 

96B214.png96B213.png96B210.png96B209.png

 

 

96B208.png96B207.png96B206.png96A155.png

 

 

zdroj: http://bulova.com/en_us/watch/bulova?collection_id=1122

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale budou mit kratke nozicky, takze to podle me bude ok i na male ruce. V te oranzove na meshi se mi hodne libi. MSRP je $550, tnz. na amazonu pujdou tak za $300, super pro nekoho kdo chce quartzky s necim navic + historii vyznamne firmy pro hodinarsky svet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas plynuly chod sekundovky a inhouse specialny strojcek...prave to ze je bateriovy je historia bulovy.

 

Ak budu ozaj za 300usd tak skvele.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise Chocholusik. Tady uz se vic do historie ani snad odkazovat neda.

 

Pomalu se mi chce rict, ze tyhle hodinky jsou pro nasince nutnost. Ja jsem z nich nadsenej cim dal vic. 

 

Jeste dodam ze WR 200m. Jestli jsou korunky sroubovaci se mi zatim nepovedlo zjistit. 

 

 

Puvodni Snorkel...tu dabelskou vodotesnost 666ft mohli prenest i na cifernik noveho modelu :)

 

Bulova-Accutron-Four-Deep-Seas-and-A-Sno

 

Bulova-Accutron-Four-Deep-Seas-and-A-Sno

 

snorkel_1.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednalo se o můj tip v poradním vlákně :) Moc pěkné modely napříč celou řadou.

 

Poslední dobou mě zaráží, že když je něco fakt povedený musí to být retro, heritage, reinkarnace, resurekce,... ???

 

Na strojku Precisionist je také zajímavý pohyb vteřinovky - téměř spojitý (podobný spring drive). To je velmi sympatické. Někdy se podívám na quartzy a přijde mi, že trvá nekonečně dlouho, než se ta vteřinovka pohne :)

 

Na stránkách výrobce chybí informace o sklíčku - předpokládám tedy pouze minerál. To bych viděl jako velké mínus. Safírem by se asi pochlubili, co myslíte?

 

Rád bych viděl nějaké reálné foto, pokud něco objevíte, tak sem s tím.

Našel jsem tohle.

 

 

 

V jinem vlakne padnula zminka o novem modelu od firmy Bulova...

post-24638-0-37664300-1402169881_thumb.jpg

post-24638-0-06353700-1402170007_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujímavé, že až na rad Snorkel je vodotesnosť len 3 atm, vrátane napr. 96B214, ktoré inak pôsobia dosť univerzálne. Privítal by som ešte tak o 2-3 mm menšie puzdro, každopádne oproti Precisionist je celý rad správnym krokom dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...