Přejít na obsah

Bulova Accutron II


kloubik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

 Již nějakou dobu se spekolovalo o budoucnosti Accutronu a moznosti vzniku techto hodinek, jako samostatne znacky. Na jare do toho hodil vidle covid, ale nyni je uz vse potvrzene. Accutron bude nyni prezentovan, jako samostatna znacka zamerujici se na nove hodinarske postupy u kremikovych hodinek. Na trh vstupuje se dvema modely Spaceview 2020 a DNA. Nastesti se nejedna o kopie Citizenu, ale maji vlastni modifikovan y strojek NS30, ktery je zalozen na elektrostatickem motoru - tedy zase neco nekonvencniho a neotreleho

acutron_3.webp acutron_1.webp acutron_2.webp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

tak se mi poštěstilo a chytl jsem zde v prodeji tyhle krásky :)  Dnes zakrácen hodinářem tah a mám první testovací den...paráda!  

První pocity jsou perfekt.. pořád na ně koukám a žasnu jak moc zajímavý a jiný než ostatní jsou :)  Hranatý tělo s kulatým cifrem a vnitřní otočnou lunetou...do toho zajímavý strojek.

 

 

20201020_095808.jpg

IMG-d47991d8addff34c343d97cea9b14125-V.jpg

IMG-ecb71ea26c3e26018e93dfa504078f6e-V.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Na ten nepřehazující datum jsem si už trochu zvyknul, stejně na to nevidím :-))))  Korunkou datum měnit  jde , tak si tam ty Vánoce " dotočím " .... Jinak se nosí neskutečně pohodlně , ruku mám cca 18,5 , jenom ten origo mesh , co se dával k tomuhle barevnýmu provedení,  stojí za prd...

Omlouvám se za tu  špínu na hodinkách , ale pomáhal jsem do pozdních  nočních hodin bráchovi vyklízet garáž......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super :) je fakt neuvěřitelný jak jsou na svou velikost pohodlný..

ruku mám taky něco kolem 18, možná 17,5 ale rychle jsem si zvykl a teď s nimi i spím! Co jsem nikdy nedělal!

Přisuzuju to tomu ocelovymu tahu, kterej je z vnitřní strany zploštělý..nebo poměrně nízkému pouzdru..nosí se prostě fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...