Přejít na obsah

Bulova Accutron II


kloubik

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

dneska jsem se v noci probudil a že se mrknu kolik je hodin...během vteřiny mi probleskla myšlenka "vole máš přece ty Acutrony...mrkni na mobil.."  No ale dal jsem jim šanci a odečetl jsem 3:30 :D super! Takže pánové, nepodceňovat?! Nepodceňovat.. 

Po včerejší koupačce v práci :) 

 

bulova.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem se v noci probudil a že se mrknu kolik je hodin...během vteřiny mi probleskla myšlenka "vole máš přece ty Acutrony...mrkni na mobil.."  No ale dal jsem jim šanci a odečetl jsem 3:30  super! Takže pánové, nepodceňovat?! Nepodceňovat.. 
Po včerejší koupačce v práci  
 
bulova.thumb.jpg.62443e7b677dfaaa4e3efc7d2b8eae83.jpg

Jsi měl rozsvíceno :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

přes měsíc u hodináře čekaj na safír 🤦‍♂️  Ještě že jsem se zahojil Oriskama, ale už se na ně fakt těším!! Jsem strašně zvědavej na tu výšku...už i tak byly super tenký a to měly aspoň 2-3mm vypouklý sklo po celým obvodu.. Jelikož se nenašlo stejný v safíru, tak jsem šel do celkem rapidní změny, které je možná i trošku omladí a dostanou plochej safír s AR.

To orig sklo totiž není vypouklé uvnitř, ale je to jen ten reediční retro vystouplý look. Kdyby bylo vypouklé tak by tam ploché nejspíš ani nešlo dát.

Akorát to teda strašně trvá...nevím odkud to objednal ani kdy..ani za kolik :D ale tak limit jsem mu dal tak strach nemám. Pak se pochlubím samozřejmě :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Spongebob napsal:

přes měsíc u hodináře čekaj na safír 🤦‍♂️  Ještě že jsem se zahojil Oriskama, ale už se na ně fakt těším!! Jsem strašně zvědavej na tu výšku...už i tak byly super tenký a to měly aspoň 2-3mm vypouklý sklo po celým obvodu.. Jelikož se nenašlo stejný v safíru, tak jsem šel do celkem rapidní změny, které je možná i trošku omladí a dostanou plochej safír s AR.

To orig sklo totiž není vypouklé uvnitř, ale je to jen ten reediční retro vystouplý look. Kdyby bylo vypouklé tak by tam ploché nejspíš ani nešlo dát.

Akorát to teda strašně trvá...nevím odkud to objednal ani kdy..ani za kolik :D ale tak limit jsem mu dal tak strach nemám. Pak se pochlubím samozřejmě :P

Kami jsi to, prosím, dával na výměnu za safír? Taky bych potřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň že píšu až teď.. náročnej víkend :D

dávám takový "mod" upravy panu Loužilovi. Ale jak říkám už budu druhej měsíc bez hodinek..asi v půlce doby se strašně omluvil a že tedy sklo objednal 🤦‍♂️ Poslední info mám teď z pátku, že sklo ještě nepřišlo. Tak jsem zvědav jak a kdy to bude vypadat :) Ale minulá výměna safíru a montáž keramiky na Seiko byla ok (díly jsem si sám dodal a očividně je to nejrychlejší) Kývalka 212, Omice, 665 01, tel: 777 046 607.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Spongebob napsal:

promiň že píšu až teď.. náročnej víkend :D

dávám takový "mod" upravy panu Loužilovi. Ale jak říkám už budu druhej měsíc bez hodinek..asi v půlce doby se strašně omluvil a že tedy sklo objednal 🤦‍♂️ Poslední info mám teď z pátku, že sklo ještě nepřišlo. Tak jsem zvědav jak a kdy to bude vypadat :) Ale minulá výměna safíru a montáž keramiky na Seiko byla ok (díly jsem si sám dodal a očividně je to nejrychlejší) Kývalka 212, Omice, 665 01, tel: 777 046 607.

 

Díky, zkusím se s ním domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

tak už je to další měsíc a stále nemá sklo :) prý zaurguje... což netuším jak chce docílit když to na 100% bere někde z číny nebo USA.. asi jen taková zpráva pro útěchu.. no jsem zvědav. Doufám že to aspoň pak bude stát za to :( 

edit: každopádně se na ně moc těším ! Vyzkoušel jsem si aspoň takovou simulaci prodeje, kterou jsem i původně vystavil...a už bych byl nas..nej :D A ony se už sháněj hoooodně špatně..

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

tak stále čekám.. 🙄 psal jsem hodináři před pár dny...bez odpovědi. Jako podovdník to není..na toho znám už dlouho. On neodpovídá když nemá co dobrýho říct :D Ale je to strašný... kde a kdy to sklo proboha objednával 🙄 Příště na 1000% seženu potřebný díl a nechám ho to jen vyměnit...ostatně jak jsem to u něj dělal vždy a nebyl nikdy problém.

 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...