Přejít na obsah

Ukážte svoje Certiny


Ičo

Doporučené příspěvky

Tak jo? Před nedávnem jsem tady řešil ?zahození? AW a znovu návrat k hodinkám.

Je to boží pocit že zase koukat na zápěstí a kochat se! I když si trochu připadám jako magor.

 

 

S chrono comebackem taky souviselo doplnění výbavy a řešil jsem hodinky k 35nám- jakože až příští rok? no nakonec, jak bývá zvykem, dopadlo to úplně jinak! Když se mě manželka zeptala, co chci letos k narozeninám, řekl jsem jí hned, že nějaký drobný příspěvek na hodinky. A začal se koukat na kousky kolem 15-20k.

 

Měl jsem několik favoritů ? Certina DS Powermatic 80, DS PH200M, Seiko Presage... no, ale jednoho večera jsem objevil u kluků v Koscomu doprodej těchto DS1 za luxusní cenu, takže jsem neváhal. Prischera s podobnou rukou mi je v Praze vyzkoušel a já je hned vzal.

 

Za skoro poloviční cenu jsou naprosto famózní! Super zpracování, krásný číselník, Safír, AR a ETA!

 

Myslím, že nutně potřebuji novou hodinkovnici, jelikož mám plno.

post-58460-0-78949400-1583001914_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 220
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Měl jsem chvilku ocelový, krásně modrý. Moc se mi líbily. Ale na mě byly velký a prostě mi na zápěstí neseděly. Škoda. Bavila mě ta jejich luneta. 60 krásně vymezených a naprosto jistých kliků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 28. 3. 2020 v 0:59, Joe75 napsal:

DS-2 O.E.B.

post-67441-0-97255100-1585353573_thumb.png

Jsou s O.E.B. podpisem? ;-) Na oficiálních fotkách ta barva vteřinovky vypadá tmavší, tady na světle vypadají suprově...  kdyby byly někdy na prodej, ozvi se ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 1 hodinou, tomas7 napsal:

Hmm, v titanu jsou moc pěkné. Jenže modrá je taky hodně povedená. To se těžko vybírá.

U mě vyhrál titan kvůli hmotnosti. Možná jsou na něm víc vidět škrábance, ale to mi nevadí :-)

certina.thumb.jpg.79bc9abb86fabac452904faaf74da034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...