Přejít na obsah

Sumo Limited Brothers


McStinger

Doporučené příspěvky

1. O čo ide

 

Po dlhšom čase som vytiahol zo skrine foťák a nafotil pár fotiek dvoch Sumo limitiek. Pôvodne som chcel pokračovať v tomto svojom vlákne, ale nakoniec som si vec rozmyslel, keďže je záležitosť skôr o fotkách. V pôvodnom vlákne sa debata dosť točila okolo farby Green Sumo, snažil som sa ju zachytiť reálne. Ospravedlňujem sa za prach na čiernom zamate a na hodinkách samotných, nejak som v tom teple odflákol prípravu. Hodinky sú vo fóliách, čo fotkám moc nepridáva, ale keďže minimálne jedny pôjdu preč, tak to inak nešlo.

 

Čo sa mňa a môjho názoru týka. Hmm... Už ich mám doma dva mesiace a stále sa neviem rozhodnúť, ktoré sú lepšie. Mne osobne sa páčia obidvoje. Green sú univerzálnejšie a vôbec nie zlé na bežné nosenie. Vadí mi na nich iba PVD, ktoré moc nemusím, zase bez neho by to nebolo ono. Neviem si predstaviť tú farbu ciferníka a lunety na oceli. Yellow sú zase perfektné na voľný čas, k vode, ale zase prečo nie aj do práce.

 

Nechcem to celé moc rozoberať, je to podobné ako debatovať, či sú lepšie čierne, alebo oranžové monštrá. Tak sa pozrite sami, prípadne zahlasujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Som rád, že sa aj nejaké komentáre nájdu :). Určite sú to zaujímavé hodinky, oboje. Na prvý pohľad naozaj žlté zaujmú, zelené si potom človek pozrie až v druhom slede. Asi ako keď prídu dvaja malí súrodenci privítať strýka. Jeden vykrikuje, hneď lezie na kolená, ukazuje hračky a upozorňuje na seba. A ten druhý hanblivo pozerá od dverí a upiera na strýka zelenomodré oči. Možno zrovna toho si strýko obľúbi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla jen otázka času, kdy tady tyhle krásky dostanou punc kultovních hodinek, a tím, že začali vyrábět jejich  limitky se k této metě velice blíží.

Sám sem je několikrát měl, ale vždy prodal. ( proč vlastně??)  Tyhle barvičky nejsou zrovna můj šálek kávy, k potápkám asi víc půjde ta žlutá, ale těžko bych se rozhodoval, pokud by to měly být hodinky na běžné nošení.

Překvapuje mě kyklop, i když zvětšuje dostatečně, považuji ho za zbytečnost.

Jinak fakt těžko hledat chybku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobra volba, toto vlakno jsem zaregistroval az ted, ma chyba. Urcite bych bral zlute, jsou krasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se svym avatarem ses nemohl rozhodnout jinak,chapu,pruhovany trencle a u rybnika budes kral:-)

 

Kúpil som ich vyslovene na kšeft, ale vieš ako, keď už boli doma :). Zelené už bohužiaľ museli ísť do sveta, aj keď mi svojím spôsobom veľmi lahodili. Tá farba je unikátna, mal by som ich k čomu nosiť. Žlté, hmm, budem musieť tie trencle zvážiť, je to invenčný nápad. Aj keď so svojimi 110 kilami sa na svoj avatar podobám iba vzdialene. Budem si tam musieť dať sršniu kráľovnú.

 

To je zase provokace :)

 

Ešte sú vo fóliách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...