Přejít na obsah

Sumo Limited Brothers


McStinger

Doporučené příspěvky

Deň po objednaní JR Aquascope som zachytil prvú správu o novej thajskej Sumo limitke. Vyhrabal som všetky skryté hodinkové zásoby a rýchlo ich popredal. Doma zostala iba skalná zostava. Sumá pomerne šialeným spôsobom dorazili ku mne ešte pred Vianocami.

 

Na fotkách sa mi páčili. V skutočnosti sú skvelé. Podľa môjho skromného názoru sú to najkrajšie Sumá, aké uzreli svetlo tohoto sveta. Kombinácia čiernej, žltej, zelenej a zlatej sa mimoriadne vydarila. Môžete s mojím názorom nesúhlasiť, mne to ale vôbec vadiť nebude.

 

post-957-0-99925200-1451175029_thumb.jpg post-957-0-69789600-1451175128_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkné fotky,tohle umět!!! Čím to fotíš a jak? Klidně do SZ.

 

Celkom bežne zverejňujem, ako fotím a som rád, ak to niekomu pomôže. Link, čo poslal JaRooN, pošlem radšej v tejto podobe http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/68183-jak-a-čím-fotit-makro-hodinek/?p=1588027

Idem tam ešte pár poznámok dopísať, nech je info na jednom mieste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten napis Seiko se uplne vznasi na vlnach :-)

 

To vypada, ze u McStingeru byly pekne Vanoce :-) .. Proc se takovy Jezisek nestavil i u mne.. a to jsem byl cely rok hodny.. skoro cely... obcas... :-) navic mi to pripomina, ze starnu, vzdycky jsem byl proti zlatu zaujaty, nechapal jsem, co na tom lidi vidi, a ted se mi ty zlate prvky libi cim dal vic..

 

uz jsi je vybalil z folii ? ;-)

 

P.s. odvolavam svoje zaujeti proti vlnkam.. Uz bych jen skrtl to 50th a je to ono... Musim preci neco najit :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze v tomhle vlakne neni zadna fotka na ruce.. Jsou to sbirkove chovne kusy :-) je to trosku skoda je nenosit, zaslouzily by si to... :-)

 

P.s. Ypo by mozna rekl, neni dulezite, kolik LE mam, ale kolik jsem jich "dojebal"... :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...