Přejít na obsah

5etterova japonská rodinka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Take gratuluji a hodinky uplne nezavrhuj;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sem dám fotky s krásnýma primkama, tak na to kašlete, ale sotva sem člověk vloží fotku mimina, tak jste z toho všichni na větvi. To jsem nečekal, že jste takový citlivky! = jinými slovy: CHLAPI, VŠEM DÍKY MOC ZA GRATULACE!!!  :notworthy:

 

K těm poznámkám o japonské rodince: Dnes se dcerka zbarvila do žluta, tak nevím, jestli to není nějakej čínskej fejk. Ale vracet ji asi nebudu...

 

A ať nejsem off topic. V průběhu porodu jsem měl monstra, abych na lunetě mohl počítat čas mezi kontrakcema. Stejně jsem to nedělal, protože byly skoro nepřetržitě a tak silné, že jsem neměl na hodinky pomyšlení. Během návštěvy doma jsem je vyměnil za zelené pětky, které se hodí pro slavnostní příležitosti a nepřekáží při (ne)spaní na přistýlce v porodnici.

 

Nechcete někdo koupit ty 7002 pepsi nebo vyměnit za balík plínek? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Minulý týden jsem se konečně dostal do města s pepsinama na ruce, tak jsem to hned využil k návštěvě hodináře. Od té doby co je mám, mi totiž nevyhovuje poměr délky tahu na obou stranách od spony. Prostě jsem to potřeboval dole zkrátit a nahoře prodloužit, aby mi hodinky líp seděly na ruce. Původní majitel si chtěl doma sám zkrátit tah a nešlo mu to, tak jsem to sám nezkoušel a chtěl jít rovnou k hodináři, abych náhodou nepoužil nepřiměřenou sílu a nezpůsobil nějaký škrábanec. Nejbližší hodinářství bylo SARAH na Běhounské, tak jsem tam skočil, čekal jsem, že to bude na počkání. "Přijďte si za půl hodiny a bude to 80Kč." OK. Přišel jsem za hodinu a hodinky už byly hotový, zběžně jsem je prohlídl, nasadil na ruku a valil dál do štatlu. Až doma jsem si všiml, že pan hodinář asi ve spěchu nedával pozor a na obou stranách tahu nasadil jeden leštěný dílek vzhůru nohama. Jelikož nemám do města cestu a speciálně kvůli reklamaci jsem tam jet nechtěl, tak jsem vzal vystěžejkovač a během dvou minut to sám spravil. Neměl jsem s tím, blbec, chodit k hodináři a měl jsem si to rovnou udělat doma...

Takže berte to jako reklamu na hodinářství SARAH na Běhounské ulici v Brně.

 

post-33141-0-85104500-1446396595_thumb.jpg

post-33141-0-71205900-1446396609_thumb.jpg

post-33141-0-73304300-1446396621_thumb.jpg

post-33141-0-19140600-1446396629_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...