Přejít na obsah

Motorový a nemotorový paragliding a rogala


Cyril

Doporučené příspěvky

Zajímavé záběry:

https://www.youtube.com/watch?v=v1EU3UP9Xxw

a

https://www.youtube.com/watch?v=1m1vP8GbSAA

 

Na druhém netuším o čem povídá, ale zaujaly mne zábery a pohoda v kokpitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdyby se to nemuselo rozbíhat, už bych to měl, nemusíš VÚBEC NIC umět, sedíš, koukáš a občas zatáhneš za provázek... :clap: . Taky už jsi Cyrdo dupal Honzovi shora na padák? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Svoji starou krosnu zatím neprodávám. Je pohyblivější, míň žere - má o trochu větší dolet a dá se s tím narozdíl od tohohle hovada skoro všude přistát. Velký tandem jsem pořídil hlavně proto, abychom mohli dělat společné výlety se ženou. Baví ji to, ale stále jsme byli odkázáni na kamaráda s tandemem a na jeho volný čas. Takhle to mám při jednom a ještě můžu občas povozit nějakého odvážlivce. Zvažoval jsem pro lety ve dvou pořídit UL, rogalo nebo vírník. Nakonec vyhrála tahle tříkolka s Rotaxem 503.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

enslow - ranní olej je nuda a vždycky jsem si připadal jako na počítačovém simulátoru. Ale zase je to nádherná relaxace i když po víc než 30 letech létání si na oleje nevzpomínám, ale adrenalínové boje s živly nikdy nezapomenu. Co máš za tříkolku, můžeš dát foto? 

 

Cyril - gratuluji!!! Krosny bych se určitě nevzdával, navíc je to mobilnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

enslow - kdybys věděl, kolikrát jsem si to myslel. No, kecám, zas tak často ne ale vzpomínám na 2 situace, kdy to bylo vážně o chloupek... Pěkná tříkolka, nedělal to tenkrát Mirek Řehák od Přelouče? Já dlouho létal na tomhle, omlouvám se za nekvalitní sken.

post-3283-0-18436300-1439971191_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

enslow - ano, Tomi, nemohl jsem si vzpomenout. S Řehákem se známe asi 30 let, kdysi pro nás létal jako instruktor, před lety si postavil podle dokumentace kniplový UL TL-232 Condor, který jsem kdysi konstruoval a zalétával jsem mu ho, krásně udělané éro. Jeho tříkolky jsou kvalitní a opravdu bytelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Kdyby to někoho z vás zajímalo, tak vkládám svoje poslední video. Byl jsem teď na týdenním S.I.V., cože je kurz ovládání padáku v kritických situacích. Na vysílačce s instruktorem jsem si přiváděl podle jeho pokynů kolapsy padáku a učil se je následně zvládat. Takže bych teď měl být relativně lépe připravený na případné nepříjemné příhody ve vzduchu. Docela mě to bavilo, takže tento kurz nebyl určitě poslední.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...