Jump to content

Citizen Eco-Drive EW2210-53E

Recommended Posts

Sice asi spousta lidí bude ohrnovat nos, ale nedá mně to se nepochlubit novým přírustkem v rodině :). Hodinky nejsou moje, pořídil jsem je ženě. Nebyla to objednávka naslepo, vybrala si je sama jen podle vzhledu, já jen schválil parametry :).

Ve zkratce: 10bar vodotěsnost, safírové sklo, komplet titan. Hodiny i s tahem váží 55g, překvapila mě pěkná luminiscence ručiček (indexy bez lumi).

Ještě něco málo k nákupu. Málem jsem je koupil tady u nás, nakonec jsem po přečtení pár vláken mrknul na německý Amazon a bylo rozhodnuto. Cena o třetinu nižši, od objednání do dodání 24 hodin.

post-33480-0-80195000-1402505259_thumb.jpg

post-33480-0-71099000-1402505265_thumb.jpg

Porovnání s teď už "starými" Festinami.

post-33480-0-06254600-1402505270_thumb.jpg

skvělé hodinky, parádní bezúdržbová a ultra pohodlná záležitost  :notworthy:

(my taky vybíráme - to je jak s malým toto.. :D :D )

co se nákupu u nás týká, aktuální zkušenost z neděle z Koscomu mě mile překvapila a půjdu tam zase (snad počtvrté, což je pomalu nejvíc z mých nákupů hodinek ) ;)

• 2 weeks later...

Myslím, že jste vybrali skvělé odolné hodinky, které hodně vydrží. A i když quartzky nejsou pro mě, kdybych o nich uvažoval, pak právě jedna z nezbytných funkcí by pro mě byla právě eco-drive. Gratuluji manželce k hodinkám. Já té mojí neustále podsouvám koupi nějakých hodinek, ale bohužel zatím jsem u ní nedokázal vybudit jakýkoliv zájem, v hodinkách prostě nevidí žádnou potřebnost...:).