Přejít na obsah

IGEN nodate


Georgeisin

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak jsou na tom vlastne s vodotesnosti ? 4at je u igenu i na plavani ? Chci je vzit na chronolod :)

Píšou 4atm, ale ocelová pouzdra jsou testovaná na 6 atm. Alespoň to mi říkali v Panský, když jsem přebíral svoje. Ale já mám mám plný dýnko. Plavání každopádně v pohodě.

 

Edit: opraveno nesmyslné celokovová za ocelová

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda pánové, smekám, datum je jediná věc, co mi na ES přebývá (plus teda vadí nepohodlné natahování).

Velmi povedený počin, tleskám Davide (no tak aj Honzovi a vůbec všem, co jste se podíleli na vzniku ;) ), nemít Igenů víc, než unosím, byl bych v tom s vámi :cheers:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nedostatkům:

 

Také se mi natahují hodně zthuha, snad povolí, zdírá mi to kůži.

 

Nápis Czechoslovakia je tak z 1/4 překryt ocelových kroužkem, škoda, že cifr v Eltonu neumějí perfektně vystředit. Třeba z Flipikovo fotek koukám, že to jde.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Georgeisin: Mně zase nelícují indexy 15 a 45 na lunetě s indexy 3 a 9 na cifru :-(

Nic si z toho ndedělej, mě ty indexy 15 a 45 taky trochu ujíždějí, ale není to žádná katastrofa, řekl bych individuální rozdíly ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nedostatkům:

 

Také se mi natahují hodně zthuha, snad povolí, zdírá mi to kůži.

 

Nápis Czechoslovakia je tak z 1/4 překryt ocelových kroužkem, škoda, že cifr v Eltonu neumějí perfektně vystředit. Třeba z Flipikovo fotek koukám, že to jde.

Povitáhni korunku a krček korunky lehce stříkni silikonovým sprayem nebo mázni špejlí silikonovou vazelínou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho ndedělej, mě ty indexy 15 a 45 taky trochu ujíždějí, ale není to žádná katastrofa, řekl bych individuální rozdíly ;-)

Co kus,to originál :-) ovšem nejvíc mě štvou ručky, které vůbec nesvítí, takže čas můžu jenom hádat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lumi máme všichni stejnou bez ohledu na provedení ruček, bych řekl.

 

Máš vícenásobné nanesenou luminiscenční vrstvu? Mně NoDay "svítí" stejně jako Flipikovi. K čemu je dvojitá lumi na ciferníku, když nevidím ručičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš vícenásobné nanesenou luminiscenční vrstvu? Mně NoDay "svítí" stejně jako Flipikovi. K čemu je dvojitá lumi na ciferníku, když nevidím ručičky.

 

Přesně, bez viditelných ruček je ti to na pendrek, i kdyby byl ciferník natřený horem spodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...