Přejít na obsah

Hodinář - Marek Frýdl / Praha 8 / ZLATNICTVÍ JANKA


Akam

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S Panem hodinářem jsem neměl tu čest se setkat, ale co se týká Paní na příjmu, tak mi poškrábala PVD na Eternách při výměně u nich zakoupeného řemínku, nejdřív se mne snažila přesvědčit že to není škrábanec a že tam nic nevidí , potom že je to chyba na lunetě a posléze že to neudělala a že jsem to tam určitě měl. Za mne tedy Hodinář Frýdl nevím, ale zlatnictví Janka nikdy více. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • Po roku...
Návštěvník

Ted jsem mluvil s panem Frydlem ohledne servisu hodinek a bohuzel neprijima nove opravy a v budoucnu uz ani nebude.

 

Doporucil mi pana Matouse na Mikulandske ulici.

 

Mate prosim jeste nejake typy na servis idealne v centru Prahy?

Jakože úplně končí ? Já to pochopil tak, že toho teď má moc a nepřímá další věci. Jen max. výměnu baterky atd....? Myslel jsem, že až se mu uvolní prostor, tak je možné k němu zase něco hodit.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem s nim také mluvil a zdá se, že už toho má fakt nad hlavu. Nejhorší je prý situace s náhradními díly. Na lepší brandy pouze autorizovaným servisum. Ještě se pokusil splasit někoho na výpomoc, ale to prý taky nevyšlo. Takže to balí na neurčito.

Upraveno uživatelem habadej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes jsem byl u p.Frýdla s jednou drobnou věcí a doopravdy končí ve zlatnictví Janka . Dal tam výpověď z nájmu , dodělá věci co má rozdělané (něco u něj ještě mám  :)) a potom na neurčito konec . Říkal , že možná u něj v Nymburku za čas pojede dál , ale ještě neví . Nový prostor v Praze zatím nehledá , má toho prý doopravdy dost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem byl navštívit svého osobního PANA hodináře  :cheers:  v jeho nové provozovně. Pan Frýdl je na nové adrese Nymburk - centrum, Eliščina třída 158/7. Opravy přijímá i poštou, ale je nutné se předem domluvit!!!! Jinak doporučuji osobní návštěvu. Opravna je skoro v samém středu Nymburka a vidíte pana hodináře při práci  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval ( ESHOP) u pana Frýdla několik nato strapů , vystěžejkovač jako dárek pro tátu a musím potvrdit pozitivní zkušenosti výše. Pan Frýdl mi vyšel maximálně vstříc, reagoval rychle, ochotně skrze mail a dokonce přidal kvůli mému požadavku i další způsob dopravy zboží do eshopu. 

Rozhodně číslo 1 co se týká šíře sortimentu a cen - co se nato strapů, náramků apod týká.  :thumbsup_anim:

Ochota, vstřícnost, komunikace:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...

Trošku to tu posunu. Z e-shopu pana Frýdla jsem pořizoval zatím jen dvakrát řemen na hodinky, následná mailová komunikace s panem majitelem příkladná, vstřícnost, rychlost, ochota = moje spokojenost.  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Tak jsem poprvé vyzkoušel kromě opravy i e-shop pana Frýdla. Objednal jsem voděodolný řemínek na zkoušku na PAM. Pan Frýdl během okamžiku poslal platební instrukce a po zaplacení během 24 hodin doma. Však chybička se vloudí, řemínek přišel jiný. Na mou reklamaci okamžitá odezva se slibem, že je ve skladě srovná. Kdo někdy viděl pana Frýdla na vlastní oči, dovede si představit, že bych nechtěl být v skladníkově kůži. Nicméně, správný řemen přišel další pracovní den spolu z bonusem v podobě cestovního pouzdra na hodinky.

Takže, za mě absolutní spokojenost. Jestli má volné místo skladníka nevím, raději jsem nepátral :-). Je vidět, že umí nejen spravovat hodinky, ale i provozovat e-shop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...