Přejít na obsah

Vítejte V Novém Chronomag Fóru.


odklizec

Doporučené příspěvky

Myslim si (?) ze diskuze o politice a nabozenstvi jsou zde zakazane. A je to dobre. Prakticky nikdo (ani ja) se v tomto tematu neudrzi na uzde. Zatim z toho bylo vzdy jen zle a nicemu to neprospeje:-)

 

to uz bych asi zahorkl:-((((

 

 

 

 

 

 

EDIT : Upraveno, sorry Cody. Dan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 167
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

OK, beru. Každopádně mi při hledání asi 3 vlákna o prezidentské volbě vyskočily, takže ty smazány nebyly, je mi ale jasný, že každou sekci administruje, resp. moderuje někdo jiný. Mě by to ale vážně zajímalo, co kompromis, vlákno vrátit a zamknout ho pro příspěvky, dotyčný pouze odvolí a basta.

 

Pokud to přes srdce nepřenesete, nezblázním se :).

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dan:

Ja s tim i pocital:-) V jinych vlaknech jsem se nezapojil z vyse uvedenych duvodu, tak mi to nedalo, nezkusit to tady, situace k tomu vybizela:-))) Dobre delas, jen to maz!

 

Abych nebyl uplne OT, stava se mi posledni dobou, ze hledam sve vlakna a posty a pres svuj profil se na ne nedostanu nebo nekdy se mi ukazou vpravo. Az tak me to netrapi, nakonec to najdu, jen postreh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam napsat dotaz, možná sem. Založil jsem dnes ve Všeobecné diskuzi hlasovací vlákno na prezidentské volby, 2. kolo. Další 3 vlákna o volbách jsem tu našel, ale jen pokec, né anonymní hlasování. No a do pár minul zmizelo. Porušil jsem nějaké pravidlo či co? Pokud ano, omlouvám se, jinak tomu moc nerozumím.

 

Díky, Jirka

Ano, politika se tu neřeší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, beru. Každopádně mi při hledání asi 3 vlákna o prezidentské volbě vyskočily, takže ty smazány nebyly, je mi ale jasný, že každou sekci administruje, resp. moderuje někdo jiný. Mě by to ale vážně zajímalo, co kompromis, vlákno vrátit a zamknout ho pro příspěvky, dotyčný pouze odvolí a basta.

 

Pokud to přes srdce nepřenesete, nezblázním se :).

 

Díky

 

 

Muzes mi klidne hodit odkaz na ty vlakna diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...