Přejít na obsah

Vítejte V Novém Chronomag Fóru.


odklizec

Doporučené příspěvky

:) :) :)

 

Nemohu nahrát fotky, díky za nabídku pomoci :)

S

 

No to nejde víc lidem (ani mě), řekl bych, že to bude celkový problém, třeba nám k tomu odklízeč řekne víc.

Chtěl jsi vložit další krásné fotky ? jestli jo tak dofám, že to brzy půjde, rád se na ně podívám

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 167
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

aha, díky. A nazpět už to nepůje? Žebych tu ikonku měl tmavou.

Vypadá to blbě.

 

Bohužel nejde, protože tmavá označuje, že sekce obsahuje nepřečtené příspěvky a pokud jí jednou označíš celou jako přečteno tak to již nelze vrátit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nejde víc lidem (ani mě), řekl bych, že to bude celkový problém, třeba nám k tomu odklízeč řekne víc.

Chtěl jsi vložit další krásné fotky ? jestli jo tak dofám, že to brzy půjde, rád se na ně podívám

Na toto téma by se mohl vyjádřit "Godin". Ten už uploudoval obrázek číselníku Omega do sekce "prodám"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo co je to za skupinu Member_50 ?

Už se na to někdo ptal, ale nenašel jsem odpověď.

:rolleyes:

Member_50 jsou lidi s poctem prispevku nad 50, kteri muzou postovat v prodam/koupim. A tito clenove maji urcite prava navic, aby mohli editovat prispevky v prodejni sekci. Ale uvidime, jestli to bude fungovat. Pokud ne, tak ze to zakaze a opet se bude dat prispevek editovat jen urcity stanoveny cas.

 

 

Upraveno uživatelem vor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
No to nejde víc lidem (ani mě), řekl bych, že to bude celkový problém, třeba nám k tomu odklízeč řekne víc.

Chtěl jsi vložit další krásné fotky ? jestli jo tak dofám, že to brzy půjde, rád se na ně podívám

 

roone, jak si mám založit složku svých kamarádů a dát jim to na vědomí ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roone, jak si mám založit složku svých kamarádů a dát jim to na vědomí ?

 

jak jim to dát na vědomí nevím, ale předpokládám, že pokud si tě někdo přidá jako kamaráda, tak ti o tom přijde nějaká zpráva.

Pokud si někoho chceš přidat ty stačí kliknout na jeho jméno a zvolit možnost přidej jako kamaráda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...