Přejít na obsah

G-Shock Gulfmaster GWN-1000B-1AJF


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak je musis nosit jen v noci, to neni videt :-). Mi taky uplne dokonale nesedi, ale nevadi mi to :-). V tom je vyhoda digitalnich Gulfmasteru, ze tam to sedi. A kdyz nahodou dostanou velkou supu (u mne zatim jen jednou) a rozhodi se to, tak to prepnes na "STW", vytahnes korunku a rafiky se sesynchronizuji na "nulu" a hura, zase sedi jak pr*el na hnec ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavý, že kdykoliv jsem měl švýcarský quartzky, i za nemálo peněz, nikdy neseděla vteřinovka přesně na indexy. Tady se to už probíralo, někde i na netu jsem o tom četl... Je to dané nějakou výrobní tolerancí a vůlemi, které musí být, aby strojek fungoval (tak to bylo vysvětleno). Ale japonský stroječky tímhle netrpí a když, tak v míře takové, že je to skoro nepostřehnutelné. Levný casia za 2700 - a vteřinovka lícovala. Několikery Citizeny - všechny lícovaly. Géčka - lícovaly. Koukal jsem na trasery a i na reklamních fotkách ta vteřinovka nesedí. Tak se mi moc do dalších nechce, protože mě to pak s..e. Ale to tritium je fajn, s tím jsem byl spokojený.

 

A ta automatická synchronizace ručiček je super - měl jsem to na jedněch géčkách taky, ale nikdy jsem jim nedal takovou ránu - mimochodem, co jsi s nima prováděl, že se rozhodily?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Tak sem udelal nejake detailnejsi fotky, ale hodil sem je do vlakna techto hodinek jinde (chlubici vlakno)...ale myslim,ze aspon jednu nocni jeste pridam sem, snad mi nikdo hlavu neutrhne... :notworthy:

Dlho som o tých hodinkách uvažoval, ale kvôli dizajnu nakoniec vyhral ProTrek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Puvodne sem to chtel dat do vlakna "Odolne hodinky na lov, strelbu, les" ...ale je to zamknuto :-).

Do "humoru" to sice muze byt taky, ale vzhledem k tomu, ze na fotce jsou Gulfmastery, tak to hodim sem ;-).

Dnes na prochazce Beskydama, Slavic, Kaluzny, Moravka apod....

post-39943-0-27545200-1449939681_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Dneska rano ve mne hrklo, koukam na Gulfmastery a vterinova rucicka stoji. Mackam čufle a prd. Furt stoji. Aktivoval sem dvojstisk na "uklizeni rucicek" a vterinovka se rozbehla, ale skoncila ve spatne pozici (asi 20 sekund pred spravnou polohou). Aj, to uz sem kdysi videl... Musel sem otevrit manual a mrknout, jak se dela "kalibrace rucicek". Manual rika, ze se to stane, kdyz jsou vystaveny silnemu magnetickemu poli nebo narazu. Zvlastni je, ze k nicemu takovemu nedoslo. Hodinky lezely jako vzdy na hodinkovnici a vim bezpecne, ze kdyz sem je odkladal, byly OK. 

Asi mi je po nocich nosi nejaky permonik... :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je asi tri roky a kdysi se mi po "bazenove bitve" kousek rucicky rozhodily a uz sem kalibraci delal. Tenkrat sem dostal kopanec do hodinek, ze sem byl rad,ze mi zustala ruka :-). A bylo to jen o kousek neznatelne pohnute. Ted vterinovka stala. Mozna se zacina vevnitr neco dit. Rucicky pohaneji motorky, kazda rucicka ma svuj vlastni. Jestli ten vterinovkovy uz toho nema dost :-D.

Vcelku hezky je to videt zde: 

Je to jen takova animace, nevim, zda presne odpovida realu, protoze jsou tam videt 4 motorky a nekde sem cetl, ze jich tam je 5. Ale to byl mozna preklep. Nechce se mi to ted hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dovolím si oživit toto vlákno, bo jsem dostal darem od kamaráda tyto GWN-1000B. Jsou to moje druhé G-Shocky. První byly GWG-1000, technicky dokonalé a navíc se safírem, ale takový obludy, že mi na ruce vyloženě překážely. Tyhle Gulfmastery jsou papírově jen o málo menší, ale vzhledem k tomu, že tam nevyčuhuje tolik těch "nárazníků" tak se na ruce nosí lépe a působí menším dojmem. Kamarád je měl asi 6 let, ale měl je na ruce jednou a jinak byly v šuplíku, takže jsou netknuté. Baterka naskočila po jednodenním nabíjení, zatím teda jen na "M", protože v Liberci teď slunce poslední dva dny moc nevylezlo, tak čekám až bude šajnit. Z hodinek jsem nadšenej.

IMG_4092.thumb.JPG.a4f600d6a8f6226a5833422a2a370f5d.JPG

IMG_4091.thumb.JPG.d560a5ce8e66079a301c496afe8e0601.JPG

 

A jinak jsem zjistil, že se dělaly v této červené barvě, která je naprosto kulervoucí...

Mimochodem, máš je ještě @Xenomorfus?

Líbí se mi, jak jste z hodinek byli před 8 lety (většinou) nadšení; no a já jsem holt až teď, no 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, michalval napsal:

Jakožto neználek se zeptám: když si koupím bezel a řemen v červené barvě, tak to můžu vyměnit a mít z toho ty červené taky? Akorát ta luneta v modré zůstane?

Přesně tak, pásek odšroubuješ, bezel přetáhneš přes čudlíky, sundáš a nasadíš nový. S tou modrou lunetou by mohla červená vypadat zajímavě, jestli se odhodláš k výměně, pochlub se fotkami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, VaKam napsal:

Přesně tak, pásek odšroubuješ, bezel přetáhneš přes čudlíky, sundáš a nasadíš nový. S tou modrou lunetou by mohla červená vypadat zajímavě, jestli se odhodláš k výměně, pochlub se fotkami :)

Díky za odpověď. Teď si chvíli užiju černou a modrou, ale je možné, že ze sebe toho záchranáře udělám 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...