Přejít na obsah

Hamilton Khaki Team Earth Harrison Ford


Quido Morava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Moc hezký hodinky

 

Řeším podobný problém s roztečí, nenechává ti širší řemen na nožičkách zevnitř nějaké poškození, změnu či jiné stopy?

 

Popravdě, lehce to stlačí řemen v místě stěžejek, ale kůže i textil se poddá - 0,5 mm jsiou stopy na řemenu zcela zanedbatelné...

takže používám v klidu i řemeny 22 mm, strap je taky 22 mm

(jediné, co tam nejde dát, je mesh nebo tah 22 mm, ale to u těchto hodinek asi nehrozí)

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak!

už jsem to konečně dotáhl do finále - datový věnec je vyměněný a datum už tak neruší 

:clap:

člověk by ani neřekl, co to udělá radosti, a přitom taková blbost...  ;)

(pochopitelně - coby detailista musím podotknout, že úplně ideální by to bylo bez data, případně, kdyby číslice data nebyla čistě bílá, ale lehce nažloutlá, jako jsou všechny indexy a pozadí nebylo zcela černé, ale lehce do tmavo-hnědozelené, jako je pozadí celého ciferníku, nicméně, buďme skromní a buďme rádi i za tento kompromis) 

  :angel:

 

(pár rychlocvaků z mobilu)

post-19918-0-00071700-1461153047_thumb.jpg

post-19918-0-46512400-1461153047_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak!

už jsem to konečně dotáhl do finále - datový věnec je vyměněný a datum už tak neruší 

:clap:

 

Tak a teď jsou opravdu COOL ! Na kolik tě ten počin vyšel a kde jsi si ho nechával vyměnit? ;-)

 

PS: blbost to není - opravdu jim to hoooodně prospělo.

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca 300 za venec a 300 za vymenu jednim sikovnym a ochotnym hodinarem v OVA - a to se vyplati !

se sehnanim vence mi vyrazne pomohl jeden zatim nejmenovany vazeny clen fora (nejmenuji zatim, jelikoz jsem si nevyzadal jeho souhlas s uvedenim nicku)

 

urcite prospelo, ale jak vidim kontrast te bile s tou retro kremovou, uz chapu toho manika, jak jsem cetl na nejakem zahranicnim foru, ze si dal tu silenou praci a ta cisla i pozadi na venci si sam nastrikal predem namichanou a odzkousenou barvou, aby to korespondovalo s celym cifernikem

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...