Přejít na obsah

IWC, r. 1938


Kluk jako buk

Doporučené příspěvky

Delawer: Děkovat netřeba a stejně není za co. Já jen do všeho kecám, to je všechno :)

Škoda, že už sem nechodí Chose (jestli jo, tak zdravím), to byla studnice moudrostí a nesehnatelných dílů.

 

Pomohl jsi hodně, byl jsi jeden z mála, který místo zrazování poradil. Kolikrát jsem si říkal, jestli to má význam předělávat nebo ne. trvalo mi to rok... ale povedlo se :-). Chose sem už nechodí vůbec? Zkoušel jsem mu psát a neozval se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl stejně jak píše bohus. Sehnat jiný. Protože nechat si vyrábět zlatý krček... nevím jaký zlatník by do toho šel a za kolik... mám kontakt na jednoho šikovného zlatníka z Kladna. Dělal nám zlaté náušničky pro dvojčata. Tak možná to zkusit přes něj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to zas tak složité není. Nožky odřízneš, zapiluješ a zaleštíš. Materiál půjde na tav. Z prutu vysoustružíš základní tvar, navrtáš, zploštíš, zafinishuješ, přiletuješ, začistíš a zaleštíš. Problém je kolik času to zabere a kolik to tím pádem bude stát. Původně jsem neuvažoval v relaci rodinné vazby. Ale všeobecně tě podle mne vyjde levněji koupit druhé hodinky na díly, sestavit jedny dobré pro sebe a zbytek poslat zpět do aukce. Seženeš-li od někoho díly jednotlivě, tak jedině dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...