Přejít na obsah

Tah k SAILING-TOUCH


RONN

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

dnes jsem si pořídil tyto hodinky (Tissot Sailing-Touch T056.420.21.041.00), jsem úplný amatér, co se hodinek týče. Chtěl bych se optat zda se da koupit nový tah (doufám, že výraz TAH používám správně, když se jedná o částečně ocelový řemínek spojen "gumovým" páskem?) k hodinkám?

Celkem mě zklamalo, že zkrácení tohoto "pásku" se již nedá vrátit zpět, u hodinek světových značek bych čekal méně destruktivní řešení.

Děkuji.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím Vás,

dnes jsem si pořídil tyto hodinky (Tissot Sailing-Touch T056.420.21.041.00), jsem úplný amatér, co se hodinek týče. Chtěl bych se optat zda se da koupit nový tah (doufám, že výraz TAH používám správně, když se jedná o částečně ocelový řemínek spojen "gumovým" páskem?) k hodinkám?

Celkem mě zklamalo, že zkrácení tohoto "pásku" se již nedá vrátit zpět, u hodinek světových značek bych čekal méně destruktivní řešení.

Děkuji.

Takhle sem zkracoval "gumák" třeba u Breitling nebo u Certin. Je to nejspíš nějaké univerzální řešení. Je to rozhodně nevratné, takže koupit nový. Zkus pana Stuchlíka v Gold Eligius Zlín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...