Přejít na obsah

uhrforum.de - registrace


sodowka

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Tak uz nejsu smutnej, aj mna zamietli. Zvlastny pocit, to najskor ma napadlo nieco o tom ze som im malo dobry, ale potom ma to preslo. Hneva ma to jedine v tom ze jazdene Stowy sa najlepsie hladaju tam...,

Upraveno uživatelem Chinasky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Ahoj,
aktuální situace s registrací je následující. Napsal jsem německy 3 věty. Že mám rád hodinky. Jsem členem českého fóra. A hledám informace o švýcarských vintage hodinkách (hlavně zaniklé značky). A do hodiny jsem měl účet potvrzený.

 

Asi to záleží na náladě admina. Zájemcům přeji hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

aktuální situace s registrací je následující. Napsal jsem německy 3 věty. Že mám rád hodinky. Jsem členem českého fóra. A hledám informace o švýcarských vintage hodinkách (hlavně zaniklé značky). A do hodiny jsem měl účet potvrzený.

 

Asi to záleží na náladě admina. Zájemcům přeji hodně štěstí.

 

Dobrá informace, napoprvé jsem taky pohořel a to jsem si myslel, že v pohodě projdu. No, pomyslel jsem si něco o aroganci a bral jsem to tak, že tam asi nikoho od nás moc nechtějí. Možná to ještě zkusím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zalíbilo se mi něco v jejich inzerci, tak jsem zkoušel registraci. Přidávám se do dlouhé řady neúspěšných uchazečů. Chápu, že si chtějí komunitu profiltrovat o majitele Dieselů, podobných orlojů a pouťovek, ale tohle přijímací řízení mi připadá přehnané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, pokud by někoho zajímalo, tak u mě nedávná registrace na uhrforu úplně bez problémů - německy (přes translator) jsem napsal, že se chci dozvědět více o hodinkách, primárně divery a rád si občas i něco koupím a potvrzeno si za 5 min...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud by někoho zajímalo, tak u mě nedávná registrace na uhrforu úplně bez problémů - německy (přes translator) jsem napsal, že se chci dozvědět více o hodinkách, primárně divery a rád si občas i něco koupím a potvrzeno si za 5 min...
Pisal si ze si z zahranicia al si sa zahral na domaceho ci si to taktne vynehal?

Seiko & Hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...