Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

     Armida A10

 

     http://www.armidawatches.com/a10.php

 

     Pouzdro hodinek o velikosti 42mm ukrývá strojek Miyota 6S50,číselník překrývá safírové sklo.Cena kolem 300 dolarů.

Připomínají vám něco?Ano,častý jev u levných hodinek a u levných hodinek z Číny obzvláště.Vzor nečerpali nikde jinde,než v slovutných Daytonkách a ne ledajakých,přímo v Rolex Daytona Paul Newman.

 

   1805476_orig.png

 

A10.JPG.cropped842x328o-17%2C-198s861x64

 

A tady vzor,který se nabízí:

 

Paul-Newman-Daytona-6263.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no docela dost tomu dali z Dayton. me to prijde jako obshlehnute (bez spetky soudnosti a umeleckeho citeni) rolady. Nerikam ze bronzove potapky nekopiruji velezname hodinky, ale alespon maji osobite kouzlo. Presne to kouzlo, ktere temto chybi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem nechtěl zakládat vlákno, jaká je to bída... Na 2. stranu, jestli jim to dá vydělat tak, jak Steinhartu vydělávají Oceany 1 a pomůže to k výrobě zajímavějších modelů, tak proč ne.

 

Albert.one: Jaké hodinky kopírují u bronzového modelu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu jediný, ale mě se i docela líbí, neříkám, že to není šunt a obšlehnuté a k Armidě jako takové se to vůbec nehodí, ale co se týče toho jak vypadají vizuálně tak to mi nevadí. Asi začínám trošku "Rolexovatět" protože výše zmíněné Steiny Ocean 1 se mi také nelíbili a poslední dobou se mi začínají líbit :D stejně tak jako jsem nemusel ani Rolex a např. GMT a Daytony se mi už také začínají líbit, prostě mají něco do sebe a to musím uznat. Ale abych se vrátil zpět k A10 kdyby je neudělala Armida, ale někdo kde by se to i čekalo tak si myslím, že by nebyly špatné, hold k Armidě se to ovšem nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...