NIGHTinGALE Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Fota mi sem vložit nejdou, protože už jsem vyčerpal kapacitu, jež mi byla přidělena. Pokusil jsem se tedy, na radu člena fóra, fotografie umístit kamsi, kde je můžete vidět. Po lítém boji jsem (doufám) zvítězil, tedy mohu hrdě zvolat "Mediolanum Capta Est!" Většinu z těchto modelů jsem ani neviděl, natož abych je vlastnil A zároveň touto cestou děkuji panu F. z Jižních Čech za laskavé zaslání http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage01.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage02.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage03.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage04.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage05.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage06.jpg Edited June 2, 2007 by NIGHTinGALE
spiderer Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 NiG - diky za pekny fotky! Me se libi ty 68 517 1 a mam radost ze alespon jedny z nich mam - 68 447 8 ty mam od mirage7 a pak jedny podobny od tebe, ale ty v katalogu nejsou
horal Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Moc zajímavé. Děkuji všem zainteresovaným za sprostředkování. Nejvíc by se mi líbí 210 059 1 a 210 060 1. .
PanzerBear Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Clovek teprve tvari v tvar takove kolekci vidi, jake sragory Prim vyrabel. RVHP jak vysity. Jeslti jsou tam z te sady dva pekne modely, tak to mozna jeste nadsazuju. Samozrejme ale priznavam, ze jako sberatelska kolekce je k nezaplaceni, to se jen tak nevidi.
Pták Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Pěkné, už se těším na tu Primovu knihu, snad ji pojme krom marketingových masáží také směrem pro sběratele.
NIGHTinGALE Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Clovek teprve tvari v tvar takove kolekci vidi, jake sragory Prim vyrabel. RVHP jak vysity. Jeslti jsou tam z te sady dva pekne modely, tak to mozna jeste nadsazuju. Samozrejme ale priznavam, ze jako sberatelska kolekce je k nezaplaceni, to se jen tak nevidi. Pár mě jich zaujalo. Některé jsou docela elegantní, řekl bych (odhlédněme teď od toho, že je to quartz). A ty dětské, ty mi přijdou dokonalé. Jako malej kluk či holka bych za ty plastové barevné s formulí či růží dál cokoliv.
afrikab Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Fota mi sem vložit nejdou, protože už jsem vyčerpal kapacitu, jež mi byla přidělena. Pokusil jsem se tedy, na radu člena fóra, fotografie umístit kamsi, kde je můžete vidět. Po lítém boji jsem (doufám) zvítězil, tedy mohu hrdě zvolat "Mediolanum Capta Est!" Většinu z těchto modelů jsem ani neviděl, natož abych je vlastnil A zároveň touto cestou děkuji panu F. z Jižních Čech za laskavé zaslání http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage01.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage02.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage03.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage04.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage05.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage06.jpg Neda se podobny katalog najit nekde v pdf?
PanzerBear Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Pár mě jich zaujalo. Některé jsou docela elegantní, řekl bych (odhlédněme teď od toho, že je to quartz). A ty dětské, ty mi přijdou dokonalé. Jako malej kluk či holka bych za ty plastové barevné s formulí či růží dál cokoliv. Covece myslim ze ne. Naopak si myslim, ze kdybys je videl na vlastni oci, tak bys teprv poznal, co to je za drek. Rad bych se ale mylil. Ze zkusenosti s mymi detmi bych take rekl, ze nevyrazne raficky a hlavne chybejici minuty jsou pro deti velky handicap.
yed69 Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Clovek teprve tvari v tvar takove kolekci vidi, jake sragory Prim vyrabel. RVHP jak vysity. Jeslti jsou tam z te sady dva pekne modely, tak to mozna jeste nadsazuju. Samozrejme ale priznavam, ze jako sberatelska kolekce je k nezaplaceni, to se jen tak nevidi. Řekl bych, že je to věc vkusu. Mně se například třetí scan líbí velmi - všechny modely bez výrad. Navíc když si uvědomím, že katalog je asi 25 let starý. Vybavuju si jaká tenkrát byla móda a co se prodávalo. Ty hodinky jsou svědkem doby dávno minulé a tak se na ně dívám.
vor Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Zajímaví. Většinu jsem z nich ani neviděl. A nemáš ( nebo někdo) katalog padesátek?
safi Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 (edited) Fota mi sem vložit nejdou, protože už jsem vyčerpal kapacitu, jež mi byla přidělena. Pokusil jsem se tedy, na radu člena fóra, fotografie umístit kamsi, kde je můžete vidět. Po lítém boji jsem (doufám) zvítězil, tedy mohu hrdě zvolat "Mediolanum Capta Est!" Většinu z těchto modelů jsem ani neviděl, natož abych je vlastnil A zároveň touto cestou děkuji panu F. z Jižních Čech za laskavé zaslání http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage01.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage02.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage03.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage04.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage05.jpg http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage06.jpg Ty první mi připomínkají Seiko ALBA RIKI WATANABE Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 4, 2007 by ¨safi
alt Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Covece myslim ze ne. Naopak si myslim, ze kdybys je videl na vlastni oci, tak bys teprv poznal, co to je za drek. Rad bych se ale mylil. Ze zkusenosti s mymi detmi bych take rekl, ze nevyrazne raficky a hlavne chybejici minuty jsou pro deti velky handicap. Musim se pridat - asi 1/3 jsem jich na vlastni oci videl a jsou dost ohavne. Jen Sporty se mi libi.
Guest tolja Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 http://xs216.xs.to/xs216/07226/ScanImage04.jpg U modelu 210 088 1 se soudruzi s číselníkem moc nepárali
Kirn Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Viděl jsem u nás ve městě v hodinářství Prim Quartzky, ale podobné modely tam nebyly. Ty s letadlem jsou fakt bomba !
pilot Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 u těch quartz zajímavý design = dokázal bych si i vybrat...
NIGHTinGALE Posted June 5, 2007 Author Report Posted June 5, 2007 Viděl jsem u nás ve městě v hodinářství Prim Quartzky, ale podobné modely tam nebyly. Ty s letadlem jsou fakt bomba ! Obávám se, že ty Prim quartzky, které jsi viděl, byly spíše nové modely, které se starým Primem moc nesouvisí
Mech Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 Zdá se, že Prim dokáže překvapit, je třeba také brát do úvahy, že většina z nich asi má své roky. Ale taky bych si vybral a co se těch dětských týče, tak ty jsou super.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now