Jump to content

Jděte někam s novým fórem


Recommended Posts

Posted

Jsem členem dlouho, moc nepíšu, pravidelně sleduji prodej, ale s tímhle jste to fakt přehnali: Prodejni fórum je otevřeno pouze lidem s min. 50 příspěvky. Pokud chcete jen prodávat a né diskutovat, jděte to raději zkusit v nějaké komerční aukci nebo bazaru.

 

Jen aby jste nedopadli jak na serveru motorkari.cz, kde jim po zavedení nového fóra klesla velmi návštěvnost.

 

Toto berte jako plnění té ...... padesátky (místo teček si admini můžou doplnit co chtějí, já nepíšu sprostě)

 

S pozdravem

 

Josef Jindra, jinjo

 

 

Posted
Jsem členem dlouho, moc nepíšu, pravidelně sleduji prodej,...

 

A to je prave ten pruser, kvuli kteremu se toto mimo jine zavedlo. Novi i relativne dlouhodobi clenove, kteri jen ctou, nic nepisou a kdyz, tak jen v Prodeji. Nema cenu dal to komentovat.

Posted

Nevím, jestli půl roku je tak dlouho, ale je fakt, že jsou tu tací, co mají za stejnou dobu příspěvků milión a informační hodnota těch cintů je nula. Na všechno mají názor, ke všemu zaujmou nějaký postoj, ale nikdy jsem se od nich nic nedozvěděl. :( A teď - co je lepší?

Posted
A to je prave ten pruser, kvuli kteremu se toto mimo jine zavedlo. Novi i relativne dlouhodobi clenove, kteri jen ctou, nic nepisou a kdyz, tak jen v Prodeji. Nema cenu dal to komentovat.

 

Je to vaše věc, ale proč jako prostý člen neviděl fotografie v inzerátech? To mi hlava nebere. Pochopil bych, že nemohu nic vložit, ale ani pohlížet fotografie v inzerátech?

 

 

Posted
Je to vaše věc, ale proč jako prostý člen neviděl fotografie v inzerátech? To mi hlava nebere. Pochopil bych, že nemohu nic vložit, ale ani pohlížet fotografie v inzerátech?

Naprostý souhlas s JINJO

Posted

Nechapu, co Vas tak rozciluje. Nezapominejte, ze tohle forum je primarne pro pokec o hodinkach. Bazar je tu pouze jako sluzba pro stale cleny, kteri si prenechavaji hodinky, mnohdy za smesne ceny, a to hlavne z kamaradstvi. Chodim jeste na jedno forum - overclocking, coz je zase obdobne nejvetsi forum o PC v republice - a tam se po konverzi na novy system objevovali presne tytez reakce. Vysledkem toho bylo, ze bazar se udelal viditelnym az po prekroceni nejake hranice prispevku. Tady je vyhoda v tom, ze je i citelny bez potrebneho poctu. Je to kompromis.

Stejne tak se snazim pochopit ty uzivatele, kteri maji zadne nebo malo postu a chodi si sem jen precist kvalitni diskuze. V tom samozrejme mohou ale pokracovat! Zadna dalsi omezeni pro ne tu nejsou ( krom bonusoveho bazaru, o kterem jsem psal v uvodu ). A o lidech, co jsem chodi ciste jen za ucelem prodeje/nakupu se vyjadrovat nebudu.

Posted
Je to vaše věc, ale proč jako prostý člen neviděl fotografie v inzerátech? To mi hlava nebere. Pochopil bych, že nemohu nic vložit, ale ani pohlížet fotografie v inzerátech?

Chybicka se obcas vloudi. Nebylo to schvalne. Nikde nebyl zablokovano zobrazovani obrazku. Jen nebyl povolen download. A jelikoz obrazek vlozeny jako priloha je kvalifikovany jako objekt downloadu, nebyl videt. Toto uz je pokud vim opravene.

 

BTW, zamykam tuto diskuzi, protoze to je jen dalsi nasiraci prispevek, kde se bude porad dokola omilat to same.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...