Přejít na obsah

vkladani priloh (vcetne obrazku) podruhe ;)


odklizec

Doporučené příspěvky

Jsi ve špatném vlákně, ale to nevadí. Ta fotka těch primek co jsi si nahrál, to je profilová fotka. Avatar, neboli obrázek vlevo vedle tvých příspěvků, to je zase něco jiného. Takže si nahraj Avatar a uvidíš ty primky časteji :)

 

Hmmm, už je mi to jasné. Díííík. N.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...

Asi nejsem, zase, v tom správném vlákně, ale nechci zakládat nové a jiné jsem nenašel. Prosím napište, někdo znalý, proč se nemůžu do tohoto fóra příhlásit z mobilu, musím zakládat jiný účet? Když zadám na mobilu přihlašovací údaje, tak mi to vždy píše, že jsou špatné. (musím mít nějakou speciální aplikaci v telefonu nebo něco podobného?) Díííky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas se mi stane, při přihlašování z tabletu v Chrome, že mi napíše že se přihlášení nezdařilo, nicméně v pravém horním rohu je vidět můj nick a jsem normálně přihlášený. Kliknu na nové příspěvky a normálně to funguje jao když jsem přihlášený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

 

mohl by mě někdo nasměrovat na popis vkládání obrázků a odkazů do příspěvku? Nedaří se mi ani jedno a nevím, zda je na vině prohlížeč (IE) nebo jen má prostá neznalost ovládání tohoto prostředí...

 

Děkuji.

 

Obrázok napríklad takto:

- použít rozšířený editor

- browse

- připojit tento soubor

- přidat k příspěvku

 

Link:

- napísať text, ktorý slúži ako link

- označiť ho (myšou, potkanom, apod.)

- kliknúť na ikonu odkaz

- vložiť link

- OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

včera jsem při vkládání inzerátu řešil stejný problém..nakonec jsem vložil inzerát bez fotek...pouze s odkazy...když jsem se pokusil umazat zprávy..tak to sice zvětšilo kapacitu schránky ale bez vlivu na celkovou kapacitu "globální kvoty"....nejzajímavější na tom celém je: že mi to psalo naprosto stejnou hlášku tedy i oněch 1,08 MB.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...