Přejít na obsah

vkladani priloh (vcetne obrazku) podruhe ;)


odklizec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

S vkládáním příloh žádný problém nemám, z nějakého mně neznámého důvodu však NEMOHU VKLÁDAT ODKAZY. Notebook s o.s. W7, prohlížeč Internet explorer či Google, je to jedno, při snaze o vložení zkopírovaného odkazu se otevře velké okno, v němž je nápis "vložit" světlý a tedy nepoužitelný. Na jiných netových fórech (asi pěti) mi vkládání funguje zcela bez potíží, ty mám jen a pouze tady na CHMG... Dokážete mi to někdo vysvětlit a případně poradit, co s tím...? Díky!

P.S. IT technologiemi jsem víceméně nepolíben, toliko uživatel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...NEMOHU VKLÁDAT ODKAZY. Notebook s o.s. W7, prohlížeč Internet explorer či Google, je to jedno, při snaze o vložení zkopírovaného odkazu se otevře velké okno, v němž je nápis "vložit" světlý a tedy nepoužitelný. ..

Co je "Odkaz"? Já, když vkládám odkaz, tak se mi objeví malé okno:

post-35231-0-33351100-1494394533_thumb.jpg

A "nápis VLOŽIT" tam není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr.S: (Ne)funguje mi to podobně - nemohu vložit zkopírovaný text a ani případná citace předchozích příspěvků mi nefachčí... Jak už jsem psal, jsem počítačový blbeček a tož nevím, kde je chyba... :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ještě jednou se vrátím k poslednímu tématu. Může mi někdo poradit, kde dělám chybu, když chci vložit odkaz, tak se dostanu do fáze, že ho vložím, ale zůstane mi šedá obrazovka a tabulka, která nejde nijak odstranit a musím dát krok zpět na minulou stránku nebo stránku zavřít. Ať dám o.k. nebo storno nebo červený křížek, vždy se mi to vrátí do stavu s tabulkou "odkaz". Viz foto:

post-53285-0-38812500-1497121527_thumb.jpg

post-53285-0-27367200-1497121541_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to filo-boxer: kdyby mi to fungovalo tak jak to každý zná, tedy ctrl+c a ctrl+v a tak jak je běžné všude jinde, tak bych tady s tím neotravoval, to je snad jasné...

No prave, ze tady vsichni pisete "nejde mi vlozit odkaz", ale nikdo nepise, jak mu nejde vlozit, jaky zpusob vkladani nefunguje. Treba prave ctrl+v, nebo prave tlacitko mysi->vlozit, drag&drop odkazu atd. Ale uz mlcim, hlavne, ze vam to ted funguje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...