Přejít na obsah

Kolik lidí nosí hodinky?


falkkon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Holt s tim nic nenadelas:-) Ja si zkracuju cestu MHD koukanim po zapestich - na 99% to je vsechno quartz a navic Q&Q:-) Prekvapila me jen jedna velmi stara pani, ktera si zrovna vedle me serizovala sve Primky podle casu v autobuse a ptala se me, kolik ze tam je vlastne hodin. Opravdu prevazuji duchodci, moji vrstevnici radsi nosi budiky Diesel, Axcent a podobne trendy sragory na baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30% je opravdu hodně málo, moje zkušenost je asi tak opačná. 70% s hodinkamy, zbytek bez.

Co znám lidi tak dost jich hodinky vůbec nenosí a když ano tak samé quartz strojky. S mechanickými hodinkami neznám nikoho :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v okoli par lidi co maji klasicke modni hodinky - Diesel, EA atd., potom par tech, kteri hodinky nemaji vubec, pak par kteri maji quartzove Festiny nebo Tissoty a pak par tech kteri maji kvalitni mechaniky - Omega, Fortis.. ale tech je zatim porad celkem malo.. Napriklad s Primkama jsem uz zivacka nevidel ani nepamatuju (pokud neúpocitam lidi z fora) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u nas doma (otec, brat) sme okrem mamy verni Primu

(bavime sa teraz o hodinkach na nosenie nie na zbieranie)

 

-mna uz moje omlatene chromove kvazisportky prestavaju uspokojovat a asi ich v dohladnej dobe niecim nahradim problem je ze starsie modely prim parametrami nevyhovuju a na nove nemam :/ na teraz sa to snazim vyriesit renovaciou Sport I do nerezu (kalkulaciu ocakavam buduci tyzden) ak cela vec dopadne tak moje zapastie ostane aj nadalej verne Primu

 

-priatelka nedavno dostala odo mna cervene nerezove quartzove swatchky s chronografom, este som ich mimo krabicku nevidel :( (skusal som to na nu aj so sportkami ale bez uspechu).... s o poznanie vacsim zaujmom sa stretli umelohmotne swatch auto-quartz ktore som k tym prvym dostal za korunu, patria totiz do kategorie "mávací" :) , tie tiez nenosi, ale ma ich na pracovnom stole a cas od casu si s nimi z nudy mava :) rovnako fascinovane otacajucim sa zavazim boli aj kamaratky .... vynimocne si berie tieto hodinky so sebou do vrecka (nie na ruku) ked ide na pisomku kde maju vyslovene zakazanu veskeru elektroniku okrem ineho aj mobil, ktory je inak jej vyhradnou casomierou :(

 

inak z prostredia kde sa pohybujem v praci (CVUT/FEL) nosi hodinky asi kazdy, vacsinou sa jedna o spolocenske ci mierne sportove modely a cena plus minus odraza financne moznosti nositelov, prevladaju lepsie quartzky ako tissot, certina, festina, lepsie casia,..... u dievcat ak vobec tak takmer vyhradne quartzove swatchy s nejakou tou farebnou obskurnostou na remienku ci ciselniku pripadne tlacitkami,.... u zarytych geekov nie je zvlastnost vidiet digy s databankou, kalkulackou a tak podobne,.... no a zvlastnu skupinu tvoria sportovci ci kvazisportovnci ktori ficia vyhradne na Polaroch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Nitre som prešiel pred rokom predajne a našiel 4 ks mechanických hodiniek- Q-Q.

Všetko ostatné na baterky- 90% Q-Q.

Inak mechanika v rodine začala prevládať - brat, synovci- postupne Monstrá a iné Seiko

ale keď nie je ponuka, niet si z čoho vybrať a výmena baterky je tiež biznis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt s tim nic nenadelas:-) Ja si zkracuju cestu MHD koukanim po zapestich - na 99% to je vsechno quartz a navic Q&Q:-) Prekvapila me jen jedna velmi stara pani, ktera si zrovna vedle me serizovala sve Primky podle casu v autobuse a ptala se me, kolik ze tam je vlastne hodin. Opravdu prevazuji duchodci, moji vrstevnici radsi nosi budiky Diesel, Axcent a podobne trendy sragory na baterku.

 

Z zen nosi mechanicke hodinky vetsinou uz jen starsi generace :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v rodině jsou to většinou lepší quartzky (Festina, Seiko, Casio), v případě sportovně založené sestry jakési digitálky od Casia. Moji matka hodinky nenosí s odůvodněním, že je má přece na mobilu, drahá polovička má asi dvoje, ale jen těžko si budu vybavovat, kdy jsem je na její ruce viděl naposledy - se stejným odůvodněním (mobil).

 

V práci je to podobné - dvě hlavní skupiny jsou mid-range quartzy spíše společenského vzhledu a pak budíky poseté chronografy od Festiny, Seika a Citizenu. Dost lidí má Omegy od moonwatch přes bondovky (většinou quartz) k De Ville, najde se i pár Submarinerů a asi dvoje či troje IWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...