Přejít na obsah

Ktore 5ky?


Sherwood

Ktore 5ky?  

35 hlasů

  1. 1. Ktore by ste si vybrali vy?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak a prisiel cas vyberu. Problematickeho. Obchod bude creationwatches - cena. Moja otazka na vas, ktore su podla vas naj? Pozuzitie: bezne chodenie do mesta, skoly, na turistiku (skutocne len v medziach automatov). Moznosti su 3.

 

Bud SNZG15. Lahko citatelne, klasicky dizajn, mierne military, ak by som kupil, tak by som dal na kozeny remen. Pacia sa mi kvoli univerzalnosti, ani cena nie je zla. Lumi je ok.

 

SNZF17. Skor klasicky diver styl. Vyzeraju na nezmary, taktiez by som ich po case mozno dal na kozu. Mierny minus - nemusim tvar puzdra.

 

SRP485. Mini monstra. Vyhody viacere - strojcek s hackingom a manualnym natahom, mohutnost, taktiez by som ich pokladal za nezmary. Bojim sa dvoch veci. Prvou je mohutnost lunety, neviem posudit, ci nie je na mna prilis, lebo na fotkach je to jedno a v reali druhe. Druha vec - neviem, ci by neboli velke. Mam zapastie len okolo 17cm.

 

Takze na zaver - ziadne hodinky by mi neboli vyslovene proti srsti, sice su to ine odvary, ale mne sa pacia vsetky.

 

Takze prosim pomozte s vyberom.

Vdaka

Upraveno uživatelem Sherwood
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se těžko radí. Já osobně bych jako univerzály na běžné nošení vzal SNZG 15. Velice oblíbené a vyzkoušené, na hnědé kůži paráda. Hodí se ke všemu a oproti dvěma následujícím mají jednu výhodu, v zimě je dostaneš bez problémů pod rukáv košile, mikiny nebo bundy a nebudou Ti vadit. Nemají lunetu s ostrýma hranama a jsou nejnižší. SNZF 17 (baby Suma) taky dobrá volba, luneta má kolmý náběh, ale už je to výzor potápek, i když decentní a nehodí se ke všemu. SRP 485 bych já osobně nedal a to mám klasická Monstra rád. To už jsou opravdu hodinky na léto k tričku (z praktického i vizuálního pohledu) a výhodu hackingu a ručního nátahu bych viděl v případě, že je budeš střídat. Pokud to budou jediné hodinky, v podstatě to nevyužiješ, ale výhoda to samozřejmě je. Tak jsem Ti asi moc nepomohl, ale já bych volil mezi prvníma dvěma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem Ti asi moc nepomohl, ale já bych volil mezi prvníma dvěma.

 

Praveze ste mi poradili dost. SNZG15 ma aj tak tahali dost dlho, lebo mam rad lahko citatelne hodinky. Asi zvolim tie, nic nimi nepokazim a pocas roka staci vymenit remene pre uplne novy look. Dokupim k nim asi este jeden kozeny a NATO strap a mozem kludne kombinovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby nieco, tu mas verziu J (made in japan) ;)

http://hodinkomania.sk/index.php/Thread/2177-Seiko-SNZG15J1-nové/

 

Aj na creationwatches maju made in Japan verziu... Inak je tam nejaky vyraznejsi rozdiel? A neviete ako to clia na Slovensku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přimlouval bych se za 1. možnost tedy SNZG15 a to ze dvou důvodů. 1. Čitelnost je super i ta lumi ujde. 2. Na mojí ruce (17,5 cm) sedí super i rukávem je to ok.

Hacking se dá oželet a využít tzv " pseudo hacking" a při správném odkládání není ani toho nějak extra potřeba. Jediná věc mě vadí a to je sklíčko dávám si na ně sakra pozor ale vlásečnice sem tam přibude není to safír no jenže za ty prachy:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som za SNZF17. Na koži s leštenou motýlovkou vyzerajú fakt dobre. Bez problémov nosím aj ku obleku. Práve preto mám už druhé.

post-31381-0-05375800-1404328570_thumb.jpg

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj na creationwatches maju made in Japan verziu... Inak je tam nejaky vyraznejsi rozdiel? A neviete ako to clia na Slovensku?

 

ak objednas z creationwatches, pocitaj s clom cca +20%

pripadne aj tu sa da kupit, presne tieto som tam kupil ja a plna spokojnost http://www.azwatch.cz/hodinky/se150-seiko-5-sports-mod-snzg15k1

rozdiel medzi J (made in japan) a K (made in okolite krajiny azie) neni fyzicky ziaden, hodinky su rovnake (okrem drobneho napisu dole v ciferniku je "made in japan", ide len o pocit, zalezi na tebe ci chces mat japonske hodinky vyrobene v japonsku, alebo japonske hodinky vyrobene napr. v korei :)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak objednas z creationwatches, pocitaj s clom cca +20%

pripadne aj tu sa da kupit, presne tieto som tam kupil ja a plna spokojnost http://www.azwatch.cz/hodinky/se150-seiko-5-sports-mod-snzg15k1

rozdiel medzi J (made in japan) a K (made in okolite krajiny azie) neni fyzicky ziaden, hodinky su rovnake (okrem drobneho napisu dole v ciferniku je "made in japan", ide len o pocit, zalezi na tebe ci chces mat japonske hodinky vyrobene v japonsku, alebo japonske hodinky vyrobene napr. v korei :)

 

S clom pocitam, len ich teraz vypredali :( Ale vraj este budu. A asi pojdem do Japonskej verzie, ked uz Seiko tak "na plne gule" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak SNZG15 su na ceste, prosim drzte prsty aby bola dobra presnost :)

Dobrá volba :cheers: . Tak ať dělají jen radost. Přesnost na svých ladím odkládáním přes noc občas den a noc(když se mě moc předběhnou) a je to mu už víc jak měsíc co jsme naposledy sáhl na korunku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem je dát na černou teletinu z Tchiba. Asi je tak pár dnů nechám, ale světle hnědá kůže jim podle mě sedne daleko víc. Tato kombinace je na můj vkus moc ponurá.

Přesto všechno si pořád myslím, že SNZG15 jsou jedny z nejuniverzálnějších 5.

post-32939-0-06246100-1405015463_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...