Přejít na obsah

Ktore 5ky?


Sherwood

Ktore 5ky?  

35 hlasů

  1. 1. Ktore by ste si vybrali vy?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jediný co může hrozit, je nechtěné vytažení korunky. zrovna u military, díky jejímu tvaru, se mi to parkrát stalo, naštěstí né ve vodě.

jinak pětky sports koupání/šnorchlování vydržej, i s normálními pětkami pouze s WR se bez problémů sprchuju a předpokládám, že bazén by taky přežily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky military a korunka se mi nechtěně nikdy nevytáhla. Dokonce naopak, když už ji musím občas vytáhnout při nastavení správného data, jde vytáhnout celkem ztěžka. Tak mě napadá, jestli časté vytahování korunky a seřizovaní hodinek může mít vliv na tuhost vytažení a s tím související opotřebení těsnění. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky ještě nestalo (snad ani nestane), že by se mi vysunula korunka a to se s nima kdoví jak nemazlím.

Dnes u mě pošťák zazvonil dvakrát. Jednou z "supr kauf" z Tchiba a podruhé řemen od Zrna.

Tchibo řemen je klasika myslím, že bude sedět i pod košili ale řemen od Zrna mě fakt potěšil je super:-)

post-19063-0-87242300-1405689000_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchibo se má od Zrna ještě hodně co učit. :oneeyed02:  


Samozřejmě jsou to jiné světy. Tchibo to tlačí přes cenu, Zrno nabízí kvalitu a potěšení oka. Asi si budu muset od něj taky něco pořídit. Už mě to napadlo několikrát.


Gratuluju, na fotce to vypadá moc dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a uz su na ruke :) Moc, moc sa mi pacia, velkost akurat, vyhotovenie vyzera byt velmi slusne, dokonca aj lumi vcelku presne licuje s indexmi. Na skle je malinky quazi skrabanec/tukanec, ale asi od vyroby alebo transportu, lebo ja som to nemal sposobit cim :( Ale nastastie ho nevidno... Inak presnost zatial po prvom dni zhruba -8s cifernikom hore, zatial cakam ako sa ustalia. Prepacte za kvalitu fotiek - mobil.

 

post-34198-0-03610100-1406570424_thumb.jpg

post-34198-0-02318200-1406570432_thumb.jpg

post-34198-0-26599100-1406570439_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc hezké.  Paráda. Tyhle mají myslím lumi  indexy a arabské čísla že?

 

Len lumi indexy.

 

Inak lumi je vcelku parada, fajna citatelnost a zelena farba nie je dotierna a nesvieti jak baterka :)

 

A nemate niekto skusenosti ako lahko sa da poskriabat to pieskovane puzdro?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len lumi indexy.

 

Inak lumi je vcelku parada, fajna citatelnost a zelena farba nie je dotierna a nesvieti jak baterka :)

 

A nemate niekto skusenosti ako lahko sa da poskriabat to pieskovane puzdro?

Si asi jediný, komu vadí silná /dotierna/ lumi :)

Pieskované púzdro sa dá poškrabať tak isto ľahko ako leštené, len to na ňom menej vidno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc hezké.  Paráda. Tyhle mají myslím lumi  indexy a arabské čísla že?

Takhle vypadají moje snzg17 hned po nasvícení. Po chvilce už ty čísla nejsou nějak extra vidět, protože na číslech je oproti indexům několikanásobně menší vrstva lumi. Svítit sice vydrží skoro celou noc ale tritium je tritium, proto na noční chodím jedině v Traserech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vseobecne, co mam skusenosti, tak hodinky idu najskor rychlejsie a postupne spomalia. ale pri 7sx6 je vsetko mozne. dost zavisi aj od toho akym stylom su pouzivane. napriklad moje SKX013 (7s26) robia denne cca +4 ak som v relativne klude, ale urobia aj +15 ak dam vecer s nimi beh alebo rychlu chodzu (vtedy su schopne poskocit aj 6s do plusu za tu hodinku).

do minusu som este zabeh nezazil... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SNZG15 s kalibrem 7s36 mi v záběhu dělaly při celodenním nošení -4/24. Po zaběhnutí jdou přes den -2s a při odložení přes noc to srovnají. Kdybych je ale vůbec nesundával nebo dával do winderu, tak by šly mírně do mínusu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky pocit, ze cim viac ich nosim, tym viac idu do minusu, ale nie som si isty. V kadzom pripade trochu ma to stve :furious: Dufam, ze sa umudri ten kaliber, nechce sa mi to davat hodinarovi pretesnovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky pocit, ze cim viac ich nosim, tym viac idu do minusu, ale nie som si isty. V kadzom pripade trochu ma to stve :furious: Dufam, ze sa umudri ten kaliber, nechce sa mi to davat hodinarovi pretesnovat...

Skutocne neposkocia dopredu ani ked s nimi zamavas isty cas pri rychlejsej chodzi?

No pravda je taka, ze pri tychto kalibroch neplatia ziadne vseobecne pravidla... casto si robia co chcu... ja osobne by som im pred pripadnym zasahom este par tyzdnov na zabeh nechal. +- cca 15s sa myslim este da, kazde 4 dni posunies o minutu dopredu, aby si bol na max minutovej odchylke... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutocne neposkocia dopredu ani ked s nimi zamavas isty cas pri rychlejsej chodzi?

No pravda je taka, ze pri tychto kalibroch neplatia ziadne vseobecne pravidla... casto si robia co chcu... ja osobne by som im pred pripadnym zasahom este par tyzdnov na zabeh nechal. +- cca 15s sa myslim este da, kazde 4 dni posunies o minutu dopredu, aby si bol na max minutovej odchylke... 

Teraz musí celý denný režim prispôsobiť hodinkám. Takže na noc do windra, ráno vstať, hodinky na ruku, dva kiláky ľahkej chôdze, potom hodinky na 1,5 hodiny odložiť na korunku. Nasleduje 10km na bicykli po mierne hrboľatom teréne, potom krčma, kde s nimi treba 2-3 krát jebnúť o stôl. Potom mávajúc rukou z krčmy domov. Večer na 2 hoduny odložiť na sklíčko a znova do windra. A po mesiaci uvidíme, čo sa bude diať :-)

Nemal by ich dať radšej poštelovať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...