Přejít na obsah

Stowa k obleku


Doporučené příspěvky

Zvazuji koupi oblekovek, zatim me nejvice zaujala Stowa (nechci mainstream). Akorat se nejak neumim rozhodnout mezi temito variantami

 

Marine A 10, Zifferblatt Silber 925/000, mattes Gehäuse

Marine Original matt weiss arabisch

pripadne i chrono

Marine Chronograph matt Automatik 

 

Libi se mi bohuzel vsechny tri:(, u Marine Original me trosku vadi rucni natah, radsi bych asi automaty. U vsech zvazuji matny povrch - libi se mi vic, ale nevim jestli to ma nejake vyhody/nevyhody vuci lesku. Dale nevim jestli ma smysl doobjednat sponu misto klasickyho trnu - co je lepsi.

 

Prosim o pripadne rady, zkusenosti, doporuceni, nazory...

 

Diky

 

Marine A 10, Zifferblatt Silber 925/000, mattes Gehäuse

MarineAutSilber_crocdb_800.jpg

 

Marine Original matt weiss arabisch

MO_Matt_Arabisch_Weiss_1.jpg

 

Marine Chronograph matt Automatik 

 

Marine_Chrono_matt_01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tech Marine Original me trochu odrazuje rucni natah, bohuzel nedelaji s automatem - nikdy jsem hodinky s rucnim natahem nemel a radsi bych asi automat, ale hezke urcite jsou take:).

 

Jeste jsem se ptal na matny povrch - jsou nejake vyhody/nevyhody vuci lesku?

 

A pak zdali dokupovat sponu misto klasickeho trnu nebo jak se tomu rika - nejake vyhody/nevyhody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Antey 390 se stříbrným cifrem a subjektivně mi to přijde hezčí, než bílý... na oko to působí jako kdyby trochu do béžova, což se mi líbí (a béžový řemen s modrým prošitím, aby ladil k cifru a ručkám..hmmm - taková letní varianta)... ale každopádně bych radši bral středovou vteřinovku, přijde mi pak celý ciferník čistší a elegantnější... do těch chron bych se moc nehnal, neříkám, že se mi nelíbí, ale každopádně k obleku si myslím, že jednodušší jsou hezčí a elegantnější - viz. fotka od Daemona....(ale jsou to Antey :) Mariny se mi kvůli tvaru ruček až zas tak moc nelíbí, teda jako Antey) jinak jsou to krásné hodinky - takže z Tvého výběru verzi č. 1 - jednoduchost, elegance a je to v automatu - Soprod A10 mám v Anteách, je výborný - podle recenzí na WUS je obecně lepší než ETA 2824-2, a hlavně ho už dostáváš v TOP verzi oproti ETě, kde to STOWA měla s příplatkama...tedy SA10 je jako nejvyšší verze ETY 2824.

 

Co se týče přesnosti, můžu potvrdit. je silně v mezích COSC, i Grand Seiko standardu... podle míry natažení a způsobu nošení mi dělají max 2s do plusu denně (nejvíc v noci na zádech), přes den mírný mínus, taky max do 2s, takže v průměru jdou pořád úplně přesně....

 

pár ilustračních foto :)

 

edit: výměna fotky, byla 2x

post-34425-0-78367800-1405068134_thumb.png

post-34425-0-46157800-1405068153_thumb.png

post-34425-0-65213900-1405068216_thumb.png

post-34425-0-74028500-1405068994_thumb.jpg

post-34425-0-63314000-1405069009_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a matové hodinky jsem neměl, tak neporadím, ale pokud v základu dodávají hodinky s trnovkou, tak si určitě hned k nim přiobjednej origo motýlkovou sponu - faltschliesse na 18mm a 20mm řemen ji mají i v matu - motýlkovka je aspoň pro mě pohodlná, co se týče nasazování a sundavání hodinek - jen cvak cvak, řemen je pořád spojený, takže i když ji rozcvakneš na ruce, nemůže se Ti stát, že pustíš náhodou řemen a hodinky Ti spadnou z ruky... a navíc tolik neničíš řemen ohýbáním... trnovku už bych nechtěl... a motýlovka mi prostě přijde pohodlnější...

 

každopádně pokud plánuješ vícero řemenů a nechce se Ti spony pořád měnit, tak si objednej alespoň 2 spony rovnou :) spolu s hodinkama to máš v jednom poštovným...(ale pošta stojí jinak cca 5EUR, takže žádná hrůza)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...