Přejít na obsah

Doxa Grafic - kolik nás tu je?


Argon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 57 minutami, colommbo napsal:

Ano, jsou skvělé. Avšak, dle mého skromného soudu, s jiným (méně výrazným a neprošívaným) řemením... 🙂

tak jistě…. Záleží na vkusu každého soudruha, že …. Asi si je nechám na tom modrém, ikdyž mám v krabici spoustu jiných řemenů. Ta modrá ve skutečnosti zase tak výrazná není (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samosebou, že podle vkusu každého soudruha. Na obrázcích se mi ta modrá zdá až Špálovsky šmolková, zářivá, strhávající (i tím prošíváním) na sebe pozornost na úkor hodinek. V reálu tomu může být jinak. Tedy shrnuto a podtrženo hlavně, že Graficy jsou a že je máš. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto přesně....

"Na obrázcích se mi ta modrá zdá až Špálovsky šmolková, zářivá, strhávající (i tím prošíváním) na sebe pozornost na úkor hodinek." 

Tak jest, Piplík, děláš z toho pouťovky, ale o tom to skutečně není. 

☕

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

stastny jak blecha :) myslim, ze po malem kolecku tady nasly pevny pristav.
kdyz ne modry remen, tak co rejnok? je to zatim jedina dvaadvacitka co mam momentalne doma, ale ta seda barva mi k nim hodne jde... citim, ze pstrosi noha nebo zralok, alespon 22/18 bude to prave orechove. uz se na to tesim...

 

20220208_085820533_iOS.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Snekofon jojo, jsou to tvoje. To víš, neměl jsem dost dobré řemeny, abych je mohl důstojně nosit (-: Neeee, to je jen z legrace. Pustil jsem je někomu, kdo je bude nosit a budou se více hodit do sbírky. Mezi mými obřími vintage diverskami se ty Grafic ztrácely. Jsem rád, že jsou ve správných rukách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, rejnok im sluší ;) Pridám aj ja jednu foto s nedávno tu na fóru kúpenými grafikmi. Vyskúšal som na ne hodiť textilný remeň POSTDAMM od Graf Manufaktur a som spokojný. Btw po dlhej dobe som narazil na krabičku, takže komu by chýbala, dnes večer má možnosť (neviem, či sa tu smú dávať odkazy na aktuálne aukcie)...

doxa grafic.jpg

doxa grafic krabicka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...