Přejít na obsah

Kdo z nás má nejdelší...


Georgeisin

Doporučené příspěvky

Už jsme tady dost rozumný na to, abychom si nepoměřovaly péra. Pojďme si poměřit vteřinovku (centrálku), ať víme, kdo z nás má nejdelší. Tohle vlákno bude do konce života tohodle chronospolku evidovat tři nejdelší ručky na fóru :). Když bude zájem, můžeme  ještě udělat separé soutěž o mimostřednou, aby klucí s unitasem nebyli smutní.

 

Pravidla:

 

1/ pouze mechanické hodinky

2/ hodinky, které dotyčný vlastní

3/ průkazné foto s měřidlem

 

Já začnu, 21 mm, nic světoborného, snad však alespoň pro dnešek zůstanu v první trojce.

post-3896-0-55111300-1404498119_thumb.jpg

post-3896-0-72231600-1404498174_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A klub malejch hodinek má po srandě a já jako představitel středního proudu taky.Naštěstí.Navrhuji změřit ručičku minutovou (rozhodně rozšířenější jev než velká vteřinka) a nebo délku tkaniček do bot v ostatní zábavě.A tři nejdelší tkaničky budou ofic. zapsány do k této příležitosti zavedené knihy rekordů.

Abych nebyl úplně mimo,tak vteřinka hodinek co mám právě na ruce,má poctivé 4mm,jsou to chrona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facebook hadr

Tam jsem se ale neinspiroval, facebook bohužel neprovozuji, spíše tedy bohudík. Tahle kokotina je čistě z mé hlavy.

 

A klub malejch hodinek má po srandě a já jako představitel středního proudu taky.Naštěstí.Navrhuji změřit ručičku minutovou (rozhodně rozšířenější jev než velká vteřinka) a nebo délku tkaniček do bot v ostatní zábavě.A tři nejdelší tkaničky budou ofic. zapsány do k této příležitosti zavedené knihy rekordů.

Abych nebyl úplně mimo,tak vteřinka hodinek co mám právě na ruce,má poctivé 4mm,jsou to chrona.

No vidíš, jí vyfoť, budeš dozajista na prvním místě. Dobrá tedy, změna, pojmeme to takhle, kdo má nejdelší ručku na hodinkách, je jedno jakou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

di se radsi koukat na fotbal a nevymyslel pichowiny ;)

no vidíš, a ty pichowiny, co ty profíci na hřišti vymýšlejí Ti nevadí, herečky

 

Už takhle sem doma za exóta,běhat ještě k tomu s pravítkem a foťákem,to už bych asi nevokecal...

manželka jen mávne rukou, po boku chronomagora už jí nemůže nic rozhodit

 

Nejde změřit, pořád se to motá, počkejte zítra.

počkej až dojede péro anebo si pořiď hacking :)

 

S lítostí musím konstatovat, že ani tu vteřinovku nemám dlouhou :wacko: ...

změnila se pravidla, můžeš měřit jakou chceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průběžné pořadí souboje o nejdelší ručku (libovolnou) chronomagu:

 

1. Georgeisin - 21 mm - vteřinová - Davosa Vanguard

.

.

 

Libovolně, tedy po průkazném fotu se dopisujte na odpovídající pořadí. Hodinky pouze mechanické náramkové, né kapesní, ani přestavby z kapesních na náramkové.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna by sme si mali zmerat aj rucicku, aj priemer zapastia a hodiniek aj dlzku pindika a stanovit nakupnu cenu dotycnych hodiniek. Pre tieto hodnoty nasledne treba vymysliet vzorec ktorý ich da vo vztahu a urci vyslednu hodnotu faktoru CH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dáš, nabízí se prostý součet, a pak celou závorku umocnit počtem dětí, aby se vyrovnali bezdětní a otcové. Neb, čím více dětí máš, tím méně času a peněz věnuješ hodinkám :lol2: .

 

Jdu běhat, sakra, stále prší, to zas budu prochcanej. Tak už sem odpoledne hoďte nějaký míry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...