Přejít na obsah

Distribúcia Epos pre Českú republiku a Slovensko


Kasper

Doporučené příspěvky

Ahojte kolegovia,

vstúpil som do distribučnej spoločnosti Herisson, ktorá prináša na náš trh rodinnú hodinársku značku Epos. Rád by som pomohol zvýšiť povedomie o tejto zaujímavej značke. Budem do tejto sekcie pridávať články, fotky a zaujímavosti. V prípade akýchkoľvek otázok, čí podnetov som vám k dispozícii či už priamo na fóre alebo na e-mailovej adrese: m.gaspar@herisson.cz.

 

Ďakujem za pozornosť :)

 

Mario Gašpar

Upraveno uživatelem Kasper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborně Mario! Gratuluji k dobrému počinu. Provázat hodinářského koníčka s byznysem je snem mnoha z nás :-)

EPOS může být v Čechách a na Slovensku méně známý, ale na každoročním Baselu to rozhodně tak nevypadá. 

 

Když je to rodinná firma, mohli by být třeba flexibilní ve výrobě limitky pro Chronomag nebo ČR/SR. Uvažuješ do budoucna o takovém projektu? Mohlo by to přiblížit jejich produkci našim zákazníkům.

 

Obzvlášť rád mám jejich oblekové modely s modrým číselníkem :) 

i_2469_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Kubo :)

 

Máš pravdu, oni príliš do margetingu neinvestujú, nechávajú to na jednotlivých distribútorov, aby sa sa tým vysporiadali :)

Je to rodinná firma, ako sa patrí. Vo vedení je p.Chonge, jeho manželka p.Foster, ich dve deti a myslím, že ešte i synovec p.Chongeho. 

Pred pár týždňami sme mali možnosť navštíviť ich v Lengnau a bolo to naozaj veľmi príjemné. Ako by som šiel na kafe s niekým z fóra :)

Spravil som s ním i rozhovor, v priebehu pár týždňov bude zverejnený.

 

Napíšem mu ohľadom možného projektu pre Chronomag. Sám som zvedavý na reakciu. Verím, že bude pozitívna.

 

Model 3391 je ozaj zaujímavy, ostatne ako celá rada Emotion :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je to rodinná firma, mohli by být třeba flexibilní ve výrobě limitky pro Chronomag nebo ČR/SR. Uvažuješ do budoucna o takovém projektu? Mohlo by to přiblížit jejich produkci našim zákazníkům.

 

Limitku vedia spraviť. Nový ciferník vyrobia v minimálnom počte 100 ks. Ale pokiaľ by sa pripravila séria pre ČR/SR, mohlo by to byť zaujímavé i pre fanúšikov hodiniek mimo fórum, či pre maloobchodných partnerov. A ak by sme vybavili dobrú cenu ... :)

Upraveno uživatelem Kasper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte kolegovia,

vstúpil som do distribučnej spoločnosti Herisson, ktorá prináša na náš trh rodinnú hodinársku značku Epos. Rád by som pomohol zvýšiť povedomie o tejto zaujímavej značke. Budem do tejto sekcie pridávať články, fotky a zaujímavosti. V prípade akýchkoľvek otázok, čí podnetov som vám k dispozícii či už priamo na fóre alebo na e-mailovej adrese: m.gaspar@herisson.cz.

 

Ďakujem za pozornosť :)

 

Mario Gašpar

 

Epos je fajn značka a s firmou Herisson mám skvělé zkušenosti. Před necelým rokem jsem kupoval hodinky a komunikace s paní Ježkovou byla blesková, jednání vstřícné a řekl bych nadstandardní. Moje spokojenost maximální.

 

Takže jsem rád, že nám Kasper bude zprostředkovávat novinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...