Přejít na obsah

Poradte prosim - Tag Heuer vs. Tissot


Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu novy. Potreboval bych poradit. Mam urcity budget, na ktery mi rodina da na hodinky ke 30. narozeninam. Bohuzel zbytek si musim doplatit  :lol2:

 

Co byste vybrali vy a proc?

 

Tag Heuer F1 Quartz

http://www.authenticwatches.com/tag-heuer-formula-1-grande-date-wau1111-ba0858.html#.U7wKuo1_u10


Tissot PRS 516

http://www.authenticwatches.com/tissot-t-sport-prs516-automatic-chronograph-t0446142103100.html#.U7wAfI1_u10

 

Pripadne. Tag Heuer F1 Quartz

http://www.authenticwatches.com/tag-heuer-formula-one-wah1010-ba0854.html#.U7wNO41_u10

 

 

Ty z prvniho odkazu se mi libi moc, ale lehce me odrazuje Quartz. Tag Heuer je mi asi sympatictejsi nez Tissot. U Tissotu se mi libi, ze to jsou automatky, ale zase k nim mam dal co se tyce sympatii. Ty posledni nevim, ty cisla na te lunete mi prijdou moc vyrazna, zase je na ne neuveritelna cena.

 

Reknete mi vas nazor, zkusenosti, rady :) Diky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, diky, jeste forum projdu... taky me to prijde dost za quartz :) ale TH chci uz dlouho, tak se bojim, abych si nekoupil neco jineho a pak si dalsich 5 let nerikal, mel jsem si koupit TH :)

 

Take mi poradte, co je spolehlivejsi, resp. co vydrzi treba 10 let spolehlivejsi? Q nebo A techto znacek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímto budgetem bych rozhodně zainvestoval ještě několik týdnů do "tříbení a výběru", myslím, že rodina si to zaslouží (a Ty sám to oceníš) ;)

Takže pár hodin denně tady nafóru a uvidíš sám, kam se to celé pohne, přeji prima výběr.

 

Abych dokázal,že mám vlastní názor a taky trochu poškádlil kolegu Peopla:  +1

 

 

............Attention!..........Tissot PRS 516............45mm.............tak záleží jakou máš ruku v zápěstí.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tissot působí asymetricky, hrozný. Řekni si, zdali preferuješ quartz nebo mechanické hodinky. Oboje má své výhody i nevýhody. Po zhodnocení tohoto základního kritéria bych vybíral dále.Určitě bych quartz nezatracoval jako něco méněcenného, jelikož v 95% mechanických swiss made hodinek v tvojí cenové hladině je základní a zřejmě nepříliš modifikovaná ETA, která také žádným majstrštykem není :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quartz vs Automat je dost zásadní rozhodnutí a to si musíš ujasnit sám, záleží, jestli máš víc hodinek, nebo by byly jediný, na co je chceš používat apod.

 

Já bych se nebál ani TH, ani Tissotu, oboje jsou dobrý a pro mě pěkný hodinky, samozřejmě TH jako brand je jinej level, ale zase máš quartz. Já Formule Grand Date mám jako volnočasový hodinky a jsem maximálně spokojenej, střídám tah a gumu, provedení je fakt skvělý. Pravda je, že ty černý jsou trošku fádní a nudný, z toho důvodu jsem volil Gulf edici, ale tu už dnes asi nekoupíš(na chrono24 ano, ale hezky vylezly na ceně) a hlavně né každej má takovej vztah k motorsportu, že by toužil po logu ropné společnosti na hodinkách :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud by to muselo být z těch tří, tak bych bral TH s tím varevným logem. Jo a jak ti kolegové radí, že si máš přečíst fórum - no já bych to zvážil, ale raději se na to vykvajzni, kup si co se ti líbí a chmagu se vyhni. Nebo se alespoň vyhni těm ošklivým rubrikám ( pochlubte se novými přírůstky, co máte dnes na ruce, prodejní vlákno apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je tragická? 

 

Tazatel se ptal na jiné kousky, ty co máš na obrázku ty jsou fajn, ale v červenci snad ještě nebyly na trhu. Ty tázané mají lunetu jak z hračkárny, ale někomu se to může líbit.

 

A trocha historie TH F1, za mě je to kekel a nechápu, proč řada F1 má design potápek.

TAG-Heuer-Formula-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 F1 od TH je niečo čo sa nepáči každému, ale tie automatické kúsky majú velmi v pohode. Nedávno som si kúpil automatické F1tky s malou sekundovkou a sú velmi pekné aj velmi dobré :) skús pozrieť aj na tie. Oni sú velmi podobné ako tie ktoré boli spomenuté vyššie.

 

vyzerajú nejak takto :

 

post-26697-0-36090300-1420318507_thumb.jpg

 

a na ruke : 

 

post-26697-0-26097600-1420318560_thumb.jpg

Upraveno uživatelem worm007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...