Přejít na obsah

POLJOT s budíčkem - odfláknutá oprava,prosím pomoc


Doporučené příspěvky

Zdravím.

Mám problém se špatnou opravou, respektive, odfláknutou. A to ne jen u těchto hodinek o kterých zde píšu.

Do hodinářství jsem dával celkem 4ks hodinek. 3x PRIM a 1x POLJOT.

Hodinky PRIM Sport II., jen vyčištění strojku. A PRIM Automatic, výměna sklíčka + vyčištění strojku.

U hodinek PRIM Automatic se ihned po vyzvednutí s opravy vyskytl problém. Hodinky se zastavovali. Takže vracenka, vyzvednuto s reklamace cca za 14 dní a od té doby vše OK.

Další vlna oprav. Hodinky PRIM Diplomat, jen výměna sklíčka a hodinky o kterých zde vlastně zakládám téma, POLJOT s budíčkem. Požadavek byl, výměna sklíčka a oprava + vyčištění strojku. Hodinky se zastavovali.

Hodinky jsem vyzvedl cca po 3 týdnech a ihned jsem zjistil, že korunka nejde prostě vytáhnout, musí se použít nějaký předmět, protože síla na vytáhnutí je tak velká, že hrozí utržení nehtu. Po vytáhnutí korunky se velice těžko seřizují ručičky, jde to prostě ztěžka. Navíc jsem zjistil, že sklíčko nebylo měněno, ale pouze vyleštěno. A reklamovaná závada přetrvává, hodinky se zastavují prakticky okamžitě. Hodinář tvrdil, že bylo vyměněno několik dílů, atd...

Protože jsem celkem nespokojený s celkovým přístupem hodinářství a opravou, nechce se mi hodinky dávat na reklamaci, ale raději bych nechal provést novou opravu u opravdu šikovného hodináře.

Tímto se vlastně obracím na někoho komu bych mohl svěřit opravu + vyčištění strojku. Nejlépe Praha.

Děkuji moc za tip.

 

Poljot%2021j.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...