Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Delonghi KG89, jsem mel predtim taky, pak jsem poridil Rocket Faustino. - nebe a dudy

 

Ale ten Delonghi jsem si odnesl do práce, abych si s kolegou mohli delat obstojnou kavu i tam a nepili ten automat z žaludů. (tam máme taky tu Dedicu)

Dá se tam modifikovat stupeň mleti - i na nejjemnější nastaveni to mele strašně hrubě. Pootocil jsem to o pár zubů a je to o poznání lepší.

Návod jak na tu úpravu níže:

(bylo mi líto ten mlýnek vyhodit)

Upraveno uživatelem Jan Procházka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná se ta čerstvá vic lepí a když ji tím tamperem úplně umáčkneš tak ti ta voda uteče všude okolo (ten channeling) a ne pres tu kávu. Ta starší - sušší se tolik "lepit" nebude a voda jde skrz kávu.

Ale to je jen moje spekulace - odborník nejsem

Upraveno uživatelem Jan Procházka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..............

 

Spis tak nejak nevim s jak velkou silou na tamper. Prijde mi ze tlacim pokazdy stejne (spis vic nez min) ale kazda kava je jina.

Jednou tece od zacatku "blond" a je hodne slaba (to vetsinou kdyz cerstve umelu).

Podruhy je tmava a ma krasne cokoladovou cremu (to vetsinou kdyz melu den predem).

 

Vim ze je to cele rukama a mam se jeste hoodne co ucit.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Psal jsem to tady.

 

Kdyz cerstve namelu tak tece od zacatku "blond" a ma hodne svetlou bezovou cremu, po par hodinach, nebo druhy den tece o poznani tmavsi, ma tmavsi penu a je celkove hutnejsi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná se ta čerstvá vic lepí a když ji tím tamperem úplně umáčkneš tak ti ta voda uteče všude okolo (ten channeling) a ne pres tu kávu. Ta starší - sušší se tolik "lepit" nebude a voda jde skrz kávu.

Ale to je jen moje spekulace - odborník nejsem

Na tom neco bude.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, zapracuju na vyjadrovacich schopnostech.

 

Nekde chybu delam kazdopadne, ale je otazkou kde.

Melu na nejjemnejsi stupen, co mi mlynek dovoli, jeste muzu zkusit u cerstve namlete mene tlacit.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vobec to nemusis skusat. No offense, s tym mlyncekom to naozaj nejde. On nevie mliet jemne ci hrubo. On melie nerovmomerne. Teda vzdy su tam aj jemne "prachove" castice aj hrube supky, nieco tecie rychlo, nieco upcha sitko.

Rancilio Rocky je taky rozumny low-end, aj ked nieje bezstupnovy a tak by som ho asi uz neodporucal. Ascaso i-steel mozno. Ale je mozne ze tu niekto spominal aj nieco este lacnejsie co dokaze mliet na espresso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempování jde jednoduše řešit pružinovým temperem, díky kterému nemusíš laborovat nad silou, která je potřeba vyvinout.  Používám ho také a maximální spokojenost.

 

https://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=Calibrated+Coffee+Tamper+with+304+Stainless+Steel+Flat+Base+Aluminum+Handle&_id=201725815091&&_trksid=p2057872.m2749.l46251

 

A bez distributoru bych už také nemohl existovat.

 

https://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=Adjustable+Smart+Espresso+Coffee+Tamper+58mm+Base+Stainless+Steel+W%2F+Three+Slope&_id=223195362258&&_trksid=p2057872.m2749.l46251

 

Nicméně mletí, je alfa i omega procesu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Porlexem jsem asi rok relativne spokojene fungoval a delal na Gaggii Classic obstojne espresso. Rozhodne to ale nebylo idealni a kdyz prisla navsteva, byl to vylozene opruz (kterej jsem pak vyresil akuvrtackou :D ).

Jako minimum bych videl Gaggii MDF, Rockyho nebo Ascaso. Pokud nemas problem s bazarovkou, daji se sehat levne. Svoji MDF jsem koupil za 1500,-

 

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...