Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Já měl taky repasku Juru za 10 tis. Sloužila cca 7let a káv měla při koupi asi 30000.

Teď jsem chtěl něco nového. Nevím jestli je to tím, že Dinamica je nová, ale šel super seštelovat mlýnek a káva je z něj lepší a silnější než z Jury. Když vyprazdňuji zásobník na sedliny, tak je to plné pevných puků. To u Jury nebylo.

Ještě je velká výhoda vyndavací spařovací jednotka........to Jura taky neměla.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nutne automat, tak asi fakt tu Juru. Jen bych nutne nepodcenoval ty drahe polovicky a neodepisoval kvuli nim paku. Pokud se ty budes starat o udrzbu, upravy hrubosti mleti apod., tak udelat na tom kafe neni raketova chirurgie. Nameles x gramu kafe, utampujes a pustis pres to y gramu vody. I kdyz bude zrovna mleti trochu mimo a ty to vecer budes muset doladit, furt to bude lepsi kafe nez z automatu (protoze ani sikovnej automat stale jeste neni sikovnejsi nez nesikovnej clovek a nastavovat a cistit to stejne musis ty).

 

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELITTA Solo Perfect Milk

Od Vánoc mame doma tohle. Zadání bylo stejne jako u tebe. Hadicka, žádné karafy apod. Obsluha jednoduchá, čištění taky. Kafe obstojne. Paka to neni, ale je to bez práce

Nezbytnost je ta hadička na mliko... Doteď jsme měli Delonghi s tou bandaskou a znova už nechceme. Blbě se to myje, když neodhadneš množství mlíka a zbyde ti, tak to v tom do rána zkysne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu chladničku na mléko od Jury pozor, ve poměrně hlučná, ale na to jsem přišel až den po Vánocích. :-( Ale jinak v pohodě, naliješ litr plnotučného a neřešíš co s tím. Až dojde, strčíš nerezový vnitřek do myčky a pak naliješ další litr. :-)

Jenom na ten ventilátor je potřeba si zvyknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objem: 0,4l ... určeno na 3 šálky. Tak určitě, pokud to někdo pije po 1dcl tak ok. Chceš tak 900ml, zbytek je jedno. Cenu bych moc neresil a bral ty nejlevnejsi, uz 2 sem rozbil. Sitko by melo jit rozebirat (asi sem se jeste nesetkal s tim ze neslo). Ja to kupuju v nejblizsim zelezarstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky páni. Já jsme měl teď nějaký basic x-krát po sobě, vždycky jsem ho křísnul, ale vždycky mě na něm taky něco sr... Takže jsem si říkal, jestli není čas do toho pustit nějakou kačku, když to dělá tolik parády. :) Pořídil jsem tescomu a ta se zase, zdá se, bude blbě mejt. Velikostně je pro mě těch 0.4 okej, řešil jsem spíš kvalitu, jak se to bude mejt, jaký to má sítko atd. Rozbití je jasný, ale to si člověk může říct u všeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestavba mlýnku Mazzer na přímé mletí.

Díky za spolupráci Maxmilian, zasloužil se o 3D tisk výhozu, který jsem našel na internetu a vypadá funkčně, což ukáže praxe.

Zbytek je kus nerezu a nějaký ten hliník, který mému sranda soustruhu kladl velký odpor, ale nakonec jsem to doplakal, i když mi hvízdnul ulomený nůž kolem ucha :lol2:

Díky zvláštním výstupkům před vstupem do mlecí komory jsem musel pilovat zámky, ale nakonec to tam uspokojivě sedlo.

20200202_150609.jpg

20200211_105836.jpg

20200215_171611.jpg

20200215_171631.jpg

20200215_171703.jpg

20200215_171723.jpg

20200215_171749.jpg

20200215_171900.jpg

20200215_171929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...