Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Díky páni. Já jsme měl teď nějaký basic x-krát po sobě, vždycky jsem ho křísnul, ale vždycky mě na něm taky něco sr... Takže jsem si říkal, jestli není čas do toho pustit nějakou kačku, když to dělá tolik parády. :) Pořídil jsem tescomu a ta se zase, zdá se, bude blbě mejt. Velikostně je pro mě těch 0.4 okej, řešil jsem spíš kvalitu, jak se to bude mejt, jaký to má sítko atd. Rozbití je jasný, ale to si člověk může říct u všeho.

Ted jsem videl v tescu ten nerezovej v akci asi za 330Kc

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš dojet přímo do pražírny do Holešovic do přistavu. Myslím, že tam bez předchozí objednávky jde vzít max. 2kg, ale nemusí mít napraženo, to co chceš. Tak je dobrý mít připravený alternativy. Nebo můžeš objednat mailem napíšeš co chceš, kdy vyzvedneš a je to. Balení 500g nebo 1000g.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednat se da i primo pres web a ja od nich mam nejradeji dve Brazilie - Bio Senhora de Fatima a nove objevenou Fazenda Rainforest, kterou jsme brali s kolegou do prace na zkousku a uplne nas dostala. Kazdopadne je to o chutich a preferencich, treba v praci takto chodime v parte X lidi a ne na vsem se shodneme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušej postupně. Jak víš, již upražená káva i při dobrém skladování stárne. Tak si vem první 2 druhy, a příště další. Stejně v tom budeš mít chuťový bordel :-) Jo, a nauč se pít nějaké jednoduché vzorky, abys potom dobře rozeznal, co v nějaké složitější kávě přibylo nebo naopak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednat se da i primo pres web a ja od nich mam nejradeji dve Brazilie - Bio Senhora de Fatima a nove objevenou Fazenda Rainforest, kterou jsme brali s kolegou do prace na zkousku a uplne nas dostala. Kazdopadne je to o chutich a preferencich, treba v praci takto chodime v parte X lidi a ne na vsem se shodneme :)

 

Zkoušels nějaký jejich kafe na filtru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...