Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, zceyee napsal:

Sem kdysi slysel nekde ze je to dobry hnojivo, sbirate to nekdo?

Jop. Ja to hadzem do kompostera. Problem je ze pocas poslednych par mesiacov na home office mam taku spotrebu kavy ze v komposteri je viac kavy ako nakosenej travy :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, buďte od té dobroty a doporučte mi prosím nějaký automatický kávovar. Ležím v tom už dost dlouho. Mám to domů kvůli své pohodlnosti, udělá maximálně 10 káviček za den. Zatím mám v užším výběru Delonghi ECAM 22.110.B (má tchán) a nebo základní Nivona nicr 520. Nivonu mám v kanceláři a je skvělá, jenže je to nějaká vyšší řada a nechce se mi dávat 30 tis za kávovar. Za každou radu budu vděčný. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

Pánové, buďte od té dobroty a doporučte mi prosím nějaký automatický kávovar. Ležím v tom už dost dlouho. Mám to domů kvůli své pohodlnosti, udělá maximálně 10 káviček za den. Zatím mám v užším výběru Delonghi ECAM 22.110.B (má tchán) a nebo základní Nivona nicr 520. Nivonu mám v kanceláři a je skvělá, jenže je to nějaká vyšší řada a nechce se mi dávat 30 tis za kávovar. Za každou radu budu vděčný. Díky

já mám ten delongi a pohoda....za tu cenu myslím super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před více než 15 lety jsem Magnificu od Delonghi měl. Pár měsíců po záruce začala dělat problémy a protože mne nebavilo jí vozit neustále do servisu, tak šla z baráku. Naštvaný jsem tehdy byl docela fest, protože její pořizovací cena byla minimálně dvojnásobek toho, co dnes. V servisu jich měli mraky, takže usuzuji, že naše pozáruční problémy byly standardem. Nicméně, jak píšu, dnes je ta cena jinde, takže by to tak nemrzelo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, lucid napsal:

Před více než 15 lety jsem Magnificu od Delonghi měl. Pár měsíců po záruce začala dělat problémy a protože mne nebavilo jí vozit neustále do servisu, tak šla z baráku. Naštvaný jsem tehdy byl docela fest, protože její pořizovací cena byla minimálně dvojnásobek toho, co dnes. V servisu jich měli mraky, takže usuzuji, že naše pozáruční problémy byly standardem. Nicméně, jak píšu, dnes je ta cena jinde, takže by to tak nemrzelo. 

Tak ono to bude v návaznosti na množství prodaných kusů. Protože si ji pochvaluje docela dost lidí v poměru cena x výkon. Takže si myslím, že to s kvalitou špatné nebude. Navíc strojovna je totožná s modely o několik řad vyššími. Tam se to lisilo pouze displejem nebo zásobníkem na mléko.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem vyšší model a dost lidí si Magnificu pochvalovalo už tenkrát. Než skončila záruka, nemohl jsem říct špatné slovo ani já. U mne se ale nakonec jednalo o totálku, a to při pravidelné údržbě a počtu káv do 10 denně max. Tím ale neříkám, že kvalita třeba nešla nahoru, nicméně nyní bych se už v tom servisu zastavil předem a raději se přeptal i na jejich současnou zkušenost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Magnificu z pohodlnosti pořídil do kanclu, jsme na to 2, takže průměr bude do 8 káv denně a zatím v pohodě. Pokud mi něco vadí, tak že to furt něco chce. Dolejt vodu, dosypat kafe, vysypat zásobník atd., ale to prej k tomu patří. Akorát ta dekacifikace byla nějak zdlouhavější, chtělo to asi 1000 propláchnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, warann napsal:

Já Magnificu z pohodlnosti pořídil do kanclu, jsme na to 2, takže průměr bude do 8 káv denně a zatím v pohodě. Pokud mi něco vadí, tak že to furt něco chce. Dolejt vodu, dosypat kafe, vysypat zásobník atd., ale to prej k tomu patří. Akorát ta dekacifikace byla nějak zdlouhavější, chtělo to asi 1000 propláchnutí.

tušim 4 propláchnutí, jednou všechno s odvápňovačem, potom jednou spařovací jednotku bez filtru v nádržce, jednou trysku bez filtru v nádržce a na závěr jednou všechno s filtrem v nádržce
ale je to zdlouhavější, to jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...