Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

@Moty ten Sage je podla mna hodny asi tretiny jeho ceny. Podla popisu to bude obycajny thermoblock, a predpokladam ze s pretlakovym sitkom, cize nic, nalestenia bieda.

Pohladaj lacnu Silviu (Rancilio), pripadne bazarovu, a si uplne inde.

Btw, ratas v rozpocte s mlyncekom? Ten je dolezitejsi nez kavovar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Moty napsal:

hledám pákovku na doma, a narazil jsme na "nový" Sage Bambino

https://www.sagecz.cz/espressa/ses500

Co si o něm myslíte? recenze jsme našel moc pěkný

díky

Ani se mi o tom moc nechce psát. Takže jediné krátké shrnutí: Moty, kamaráde, to nechceš ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem "tady u nás" koupil pákovku. Jedná se o tuto- http://www.rimprezza.de/epages/63241512.mobile/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63241512/Categories/Servicebereich/%22Maschinen+Vorstellungen/Vergleiche%22/SABACM_Pratika&Locale=de_DE
Teď ale po mně holky začaly chtít kapučína, ale nějak nejsem asi kamarád s tryskou. Mléko spíš uvařím, než bych vytvořil nějakou pěnu. (Mléko beru z lednice).
Co jsem načet, mohlo by pomoci míň dírková tryska... snad...
Kde koupit vhodnou trysku, ale i jiné ND v případě problému. Brno není podmínkou ;).3075827ad7e0025bb4dca1754673750a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke šlehání mléka:

1. Pro výsledek je lepší plnotučné mléko a homogenizované.

2. Pro zvýšení objemu (našlehání) je zásadní prvních pár vteřin, kdy je mléko vlastně ještě studené. Trysku (otvory, ze kterých jde pára) dáš jen těsně pod hladinu mléka. Když je mléko teplé, už nebude narůstat na objemu.

3. Po pár vteřinách, kdy mléko "vyroste", dáš trysku níž a pak už jen ohříváš.

4. Každá tryska potřebuje trochu jinou techniku, chce vyzkoušet v které části konvičky nejlépe vytvoříš vír. Pomáhá i lehké naklonění konvičky, ale to chce prostě zkoušet a zkoušet.

5. Pro trénink se často používá voda s kapkou jaru, chová se to jako mléko (tvorba pěny), lze tedy trénovat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...