Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, papen napsal:

Asi nevíš, co je mikropěna, pokud chceš řešit latte art :) Tohle je tak na rakouský způsob přepálenýho mlíka a pěna jak čepice s mega bublinama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě piju jen espresso bez mléka max s pul lzickou cukru takze penu neposoudím 🙂 ale zena ten napenovac pouziva doma a nestezovala asi ani navstevy tak si rikam, kdyz nechces kreslit atd. tak je to dobry 🙂 Ale dalsi kram do kuchyne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak když koukám na ten tvůj stroj, tak to bude asi single boiler, tzn. že nemáš páru okamžitě k dispozici po skončení kávy. Musíš čekat, až se to pořádně nahřeje. Pokud to zkoušíš hned / moc brzy, tak to pak může být ten problém.

Off-topic: Mě hrozně baví, jak za hodinky jsme tu schopni dávat "nesmysly" a řešit různé fičury, ale ohledně jiných věcí jsou tu občas rady, že by se člověk s prominutím posral :) Rada výše (automatický pěnič) je jako, když si pošleš člověka do holešovické tržnice pro první digitálky. Čas to taky ukáže, a návštěva, která se zeptá kolik je hodin, si stěžovat nebude.

Když jsem na cestách, na zpěnění mléka používám french press, resp. jeho obdobu s dvěma sítky od Bialetti. Ohřeješ mléko a našleháš manuálně. Řešení za pár korun. Mikro pěna to ale rozhodně není, ale někomu by mohlo v pohodě stačit. Ale kolega výše má kávovar, který mu udělá páru a tak mi přijde vhodné toho využít :)

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako není to nic převratnýho, ale něco málo nakreslit se dá i s DeLonghi Magnifica ECAM22

ale jsem totální amatér kterýho to baví si s tím blbnout

a tryska je obyč plastová s jednou dírkou, chlazené mléko z lednice do kovové konvičky. Nejlíp se mi šlehá cca 150ml mléka, méně jde hůř protože se rychle ohřeje a víc zase nespotřebujeme doma najednou

IMG_1531.jpeg

IMG_1641.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem opět provedl pravidelnou údržbu našeho JURA ENA7, dělám to tak dvakrát třikrát za rok, celý kávovar odkrytuji, část elektroniky jen zkouknu, ta je v poho, ale část přípravy kávy je vždy nepěkná - zbytky i plesnivé kávy, humus - kdo spoléhá na inzerované samočištění stroje, tak by se asi divil. Tak jsem to zase komplet rozebral, spařovací jednotku, hlavu, vše vyčistil, propláchl a zase na chvíli pokoj...  Docela mě mrzí, že švýcarská kvalita tady není dotažena do konce, už jsem udělal pár úprav (například vyfrézované otvory do bočního krytu, silně se tím  zlepšilo odvětrávání a té plísně je uvnitř málo),  už je to mašina, kterou máme asi 11 let a díky údržbě stále maká, ale začínám se dívat, co bude jako následovník. Díval jsem se teď na automaty NIVONA, nevypadá to špatně, takže to bude asi nejspíše opět JURA nebo NIVONA, asi bych se více klonil k té NIVONě, třeba je mechanicky lépe udělaná a nebude se uvnitř tak svinit...

Jde mi také o to, zda bych ji uměl rozebrat jako Juru (to mě naučil servisní technik Jury), protože dávat to čistit do servisu nechci - někam to vozit a platit za to nemalý peníz... 

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, pavča napsal:

Tak jsem opět provedl pravidelnou údržbu našeho JURA ENA7, dělám to tak dvakrát třikrát za rok, celý kávovar odkrytuji, část elektroniky jen zkouknu, ta je v poho, ale část přípravy kávy je vždy nepěkná - zbytky i plesnivé kávy, humus - kdo spoléhá na inzerované samočištění stroje, tak by se asi divil. Tak jsem to zase komplet rozebral, spařovací jednotku, hlavu, vše vyčistil, propláchl a zase na chvíli pokoj...  Docela mě mrzí, že švýcarská kvalita tady není dotažena do konce, už jsem udělal pár úprav (například vyfrézované otvory do bočního krytu, silně se tím  zlepšilo odvětrávání a té plísně je uvnitř málo),  už je to mašina, kterou máme asi 11 let a díky údržbě stále maká, ale začínám se dívat, co bude jako následovník. Díval jsem se teď na automaty NIVONA, nevypadá to špatně, takže to bude asi nejspíše opět JURA nebo NIVONA, asi bych se více klonil k té NIVONě, třeba je mechanicky lépe udělaná a nebude se uvnitř tak svinit...

Jde mi také o to, zda bych ji uměl rozebrat jako Juru (to mě naučil servisní technik Jury), protože dávat to čistit do servisu nechci - někam to vozit a platit za to nemalý peníz... 

Tak jestli Jura, uvnitř hnije(a to je stejný u všech kavovaru at již saeco nebo x dalších) tak nivona je mistr;) 

sle zase se na jednotku dostaneš lehce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nivoně také plesniví vnitřek??? To je snad nějaká móda, no nebo se to udělat lépe nedá, ona spadaná vlhká káva, zavřený prostor, teplo, to se to tam dobře hnije a plesniví...

Ta Jura se snaží otevření znemožnit skrytými západkami (zámky) a šroubky s oválnou hlavou, udělal jsem si na to asi tři přípravky, takže to umím rozdělat celé, u té Nivony je to s přístupem snazší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, pavča napsal:

Tak Nivoně také plesniví vnitřek??? To je snad nějaká móda, no nebo se to udělat lépe nedá, ona spadaná vlhká káva, zavřený prostor, teplo, to se to tam dobře hnije a plesniví...

Ta Jura se snaží otevření znemožnit skrytými západkami (zámky) a šroubky s oválnou hlavou, udělal jsem si na to asi tři přípravky, takže to umím rozdělat celé, u té Nivony je to s přístupem snazší?

Tak to klobou dolů, mám Impressu C9 a kvůli tomu jištění jsem se moc daleko nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě uvedl do tajů Jury servisní technik, byli jsme u něj s kávovarem, protože jeden čas měnili v rámci záruky celou vnitřní jednotku (použili nějaký špatný materiál a praskalo jim to, tak nám to cca po roce on nákupu zdarma vyměnili) a tak jsme se nějak přátelsky zakecali a on mě vzal do zázemí a ukázal mi co a jak. Takže už asi 10 let čistím a udržuji sám.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za nějakou dobu budu mít narozeniny a je prý jistý záměr, že bych mohl dostat konvičku na moca kávu, konkrétně Bialetti Brikka, tuto: https://www.cerstvakava.cz/1224-moka-konvice-bialetti-brikka-2-salky/, jsou s ní nějaké zkušenosti nebo je nějaká lepší?

Zatím si dělám kávičku automatem Jura ENA7, viz výše, prý je z té konvičky káva lepší, chuťově výraznější, což by se mi líbilo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 5. 2020 v 8:36, Tikal napsal:

Tak jsem se rozhodl pořešit kávu na cestách, lodi a rybách. Postupným vylučováním možností mi zbyla poslední a to moka konvička.

Sakra,to už tu jednou bylo a výsledky nebyly moc uspokojivé. Káva občas chutnala přepáleně a byla to spíše taková hustější překapávaná. Tyhle vzpomínky jsem zaplašil a přičítal je své mladické nerozvážnosti a nezkušenosti s přípravou kávy. Rozhodl jsem se vstoupit do stejné řeky a protože stará konvička skončila v propadlišti dějin, vyvstala otázka jakou.

Tedy jakou bylo jasné, proč chodit ke kováříčkovi, když je tady Bialetti. Italské pojetí kávy je mi blízké a historie firmy je dostatečnou garancí. Jakou, bylo na velikost. Moje předchozí byla obří a to jsem nechtěl. Postupně jsem si ujasnil, že mi stačí ten nejmenší model na dvě kávy.

Tak jsem se ponořil do nabídky a objevil pro mě novinku a to konvičku Brikka. Prolezl jsem net a po uspokojivých recenzích, kdy její kávu část lidí přirovnává chutově k pressu nebylo co řešit a tak jsem si jí objednal.

Dále obrazem :

001.jpg

Známý panáček

01.jpg

Jelikož mám indukci, musel jsem vytáhnout vařič

02.jpg

Samozřejmě, že podstatné bylo hrubší mletí. Jsem štístko, protože se mi to povedlo na první dobrou, jak jsem si pozdější laborací ověřil....

03.jpg

už to začíná

04.jpg

a už to jede

05.jpg

krásná crema....

06.jpg

která drží i po vypití kávy.

A tady máte video, protože jsem zdatný jůtuber

No a závěr ?  

Viva Italia !   Viva Bialetti !

Jasně, není to presso z mé domácí Brasilie, ale je to velmi vyhovující presso, které strčí do kapsy leckterou "profi" kávu v kavárně a hlavně v chuti mé oblíbené směsi. Za mě velké doporučení.

 

Stačí kouknout pár stránek zpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Pepino777 napsal:

Stačí kouknout pár stránek zpět

Jo, díky, já vím, četl jsem to a na základě toho jsem se zmínil o hezké konvičce manželce a ta tajemně naznačila cosi, co v jejím jazyku značí hrozivou výhružku: "Chceš to, dostaneš to..."

Jde mi právě o hodnocení a poznatky, než k osudnému nákupu dojde, proto ten dotaz. Ještě mi není jasné, jak se musí mlet káva, zatím nemám ani mlýnek, asi bych si koupil nějaký malý ruční???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...