Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, montemar napsal:

nejak me prestalo bavit nespresso.. poradi nekdo zacatecnikovi? 

co tohle: https://www.kafeking.cz/produkt/lelit-pl-42/ nebo neco v podobne cenove relaci.. diky :)

Ahoj,

Urcite nie kombinovany kavovar s mlyncekom. Inak Lelit paka je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ne , jestli se tam káva nepřepaluje než začne chrchlat tak je to stejně o surovině ...Bialetti je klasika , tam se člověk nesplete....dobrá je kupodivu i Tescoma Paloma  , se slzou v oku vzpomínám na nějakou neznámou italskou značku , kterou mi dcera "vypucovala" v myčce...hliník dostal slušně na prdel a odstěhoval se ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Effe napsal:

proč ne , jestli se tam káva nepřepaluje než začne chrchlat tak je to stejně o surovině ...Bialetti je klasika , tam se člověk nesplete....dobrá je kupodivu i Tescoma Paloma  , se slzou v oku vzpomínám na nějakou neznámou italskou značku , kterou mi dcera "vypucovala" v myčce...hliník dostal slušně na prdel a odstěhoval se ....

Tak hlavní je nedávat studenou vodu a mít mírný plamen..... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Tescomu  Monte Carlo na 4 šálky a dělám si standartně 2dcl  kafák max spokojenost. Chtěl jsem nerez a indukci, tak padla volba na tohle. Pravdou je, že kréma z toho neleze, zítra ještě zkusím teplou vodu, zatím jsem dával vždy studenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ggrand napsal:

Delejte jak myslite, ale i v te "blbe" konvicce jsem poznal rozdil v chuti Tramp vs Porlex mini. Naopak cim hrubsi mleti, tim vic se pozna rozdil v mlyncich-ty horsi maji vetsi rozptyl velikosti castecek.

Proboha, nemůžeš přeci srovnávat letitý mlýnek Tramp se značkovým mlýnkem za 1800 stovek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám několik druhů nových Lodos mlýnků, jeden starý nástěnný taky od nich, ale to se ještě firma jmenovala Garantie B.O. Pak mám i Porlex. Ale postupem času jsem dospěl k názoru, že elektrická Wilfa dosáhne stejného výsledku a jsem moc spokojený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lynx12 napsal:

No jo, ale to už s tím původním nemá nic společného, ten je krásný i teď 😄 Jsem rád, že jsem ho sehnal 🙂

 

Ne, je to skoro to same. Mam stary i novy. Mluvim o modelu Tramp. Dobre vedi, proc prodavaji rucky zvlast-praska jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po shlédnutí několika recenzí včetně Hofmanovic jsem nedávno na chalupu koupil Timemore Chesnut C2 za cca 1.1k na Ali. Moc jsem od něj nečekal, ale Hario od té doby slouží jako lapač prachu... 

Pěkná recenze na starší verzi zde:

https://www.kafeplac.cz/blog/srovnavaci-test-mlynku-timemore-c1-vs--comandante-c40-mk3/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...