Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Bert napsal:

Já si jako skeptik a kávový praktik pouze dovolím doplnit: kdyby všechny cibetkové kávy, co se na světě za rok prodají, byly opravdu z cibetek, tak musí být na světě cibetek asi desetkrát více, musí být velké jako buvol, a mít furt sračku ....

Tak proti tomu souhlasím, ročně je to prý jen asi půl tuny - vše ostatní je tím pádem dílem chemie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Daredevill napsal:

Tak jsem si jeden z těch Mazzeru objednal. Už před strašnou dobou jsem si tu po diskuzi s bertem a ostatními vysnil Rocket appartamento. No jenže pak jedno dítě, druhé dítě, stavba baráku a kavovar stále v nedohlednu. Tak jsem začal aspoň mlynkem. Mám radost. 

Dobre si spravil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Daredevill napsal:

Tak jsem si jeden z těch Mazzeru objednal. Už před strašnou dobou jsem si tu po diskuzi s bertem a ostatními vysnil Rocket appartamento. No jenže pak jedno dítě, druhé dítě, stavba baráku a kavovar stále v nedohlednu. Tak jsem začal aspoň mlynkem. Mám radost. 

Že já sem lezu... Na Bazoši jsem našel jeden epesní červenej Mazzer v Brně za 5.000 a když jsem ho viděl naživo, tak jsem taky neodolal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím lepením - někde sem četl, že stačí dát do kafenásypky ke kafi kapku vody...
Edit: ale nevím, zda je to pravda.
Ta kapka vody (RDT) funguje skvěle proti vzniku statické elektřiny. Ta ale vzniká spíš u větších plochých kamenů. Tady bych ale spíš čekal, že problém bude v hrudkování, proti kterému ta voda moc nepomůže.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...