Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

V 1. 12. 2020 v 19:11, ggrand napsal:

Za me teda do zacatku raci obyc mokka konvicku. Dobrou zkusenost mam s hlinikackou od tescomy, protoze narozdil od Bialetty, tescoma pouziva silikonove tesneni, do ktereho se nezazere mlete kafe. Takove tesneni ma Bialetti az u Brikky a vyssich modelu. U klasiky ma gumove tesneni a to utrpeni cistit.

Teda pokud to nezmenili-asi pul roku jsem se o to nezajimal.

Edit: pokud bys preci jen sel di Brikky, pohlidej si zhotoveni sitka, nesmi mit prolisy skrz. Uz jsem to tu nekde ve vlakne ukazoval.

Mám Bialetti Junior, na jedno malé espresso, vyše roka a má silikonové tesnenie.

IMG_20201206_113139.jpg

IMG_20201206_113240.jpg

Upraveno uživatelem noro.svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak gumičku od kafe ale na zašlý věci od čaje funguje soda bicarbona a horká voda. A gumičku do konvičky, teda do laciné z obchoďáku, jsem koupil v domácích potřebách, takovém obchodě kde mají všechno od háčku na ručník až po soupravu nádobí. Ukázal jsem starou, prodavačka vytáhla šuplík plný všelijakých gumiček a byla tam, asi za 10 korun. Bílá guma, jestli je to silikon nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky věřím v mrazák (i když od doby, co pražím, ho nevyužívám). Lednice ne-e.
Proběhlo na to tuším pár více či méně sofistikovaných studií, kde mrazák jednoznačně vítězil (zejména průmyslový s teplotou pod -20). Lednice vycházela nejhůře.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, RedAce666 napsal:

Já taky věřím v mrazák (i když od doby, co pražím, ho nevyužívám). Lednice ne-e.
Proběhlo na to tuším pár více či méně sofistikovaných studií, kde mrazák jednoznačně vítězil (zejména průmyslový s teplotou pod -20). Lednice vycházela nejhůře.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk
 

Já zkrátka nemám dobré zkušenosti s jakýmkoliv přemraženým olejem. Změna chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...