Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

V 17. 4. 2021 v 11:42, Tikal napsal:

Jo, Bert a jeho kurzy...

absolvoval jsem zatím dva a nevím, který ve mě zanechal hlubší stopu, jetli ten kapitánský, nebo kávový.

Každopádně doporučuji oba, alespoň zjistíte, co vydržíte 😂

Když jsme u těch kurzů, nemáte v plánu i vzdělávací seminář na téma bafání z dýmky? Na doporučení dětí jsem si prozatím stáhl díl 'Krakonošova fajfka', ale pocitově to není úplně ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dagoberde, až obnoví provoz Etrafika, tak Tě mezi námi rádi uvidíme. Pondělí nebo čtvrtek, domluva ideálně tady přes Chronomag ve srazech. DSPBCh 🙂 Ale připomeň dýmku, ať se s Tikalem nedostavíme jen s doutníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak. Pořídil jsem si svuj první kávovar Rancilio Silvia a k tomu mlejnek Eureka Mignon Silenzio.

Už jsem zdělal 2 balení po 150g kafe a 3 litry vody a pořád se to nedá pít, takže pro dnešek končím.

Kyselý je to jak prase. Jediný čemu jsem se přiblížil je, že při 18g kafe mi za tich cca 26sec vyteče 36g "espressa"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Anton_ napsal:

Začni fakt tou robustou : https://shop.primacafe.cz/robusta/108-brasil-conillon-screen-16-17.html

Minimálně s ní docílíš lepší  cremy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Anton_ napsal:

Je pravda, že u nespressa mi taky nejvíc chutnají ty robustový typy.
Holt jsem udělal chybu. Videa jsem měl poctivě nakoukaný z youtube a myslel jsem, že budu hned mistr😁

Tak nemáš co řešit , na té robustě se to podle mně nejlíp učí , akorát kofeinu je v robustě fest , tak bacha 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...