Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Hrozně se stydím, jakej jsem lempl...

Koupil jsem si indickou robustu u Buny... a teče mi z toho jen hnusná pěná a i kyselost cítím i zde🙄
Ty předchozí vypadaly lépe, ale na video jsem použil 80ml skleničku a musel jsem to vypnout u 25g, protože díky pěně se tam víc nevešlo s čímž jsem nepočítal😁
Co jsem dělal v pátek tu arabiku, tak ty poslední shoty alespoň pěkně vypadaly. Teď mi z toho leze jen hnusná pěna.

Přikládám video... nechcete se mě někdo ujmout? jsem z Plzně, ale dojel bych i do prahy na nějakej rychlokurz...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik si dal kafe? Přijde mi ten tamper docela "utopený". Taky se mi stává, že když nemůžu vydržet a dám si kafe příliš čerstvé, má víc cremy. Na druhou stranu piju jen 100% arabiku, takže takové "creme" představení se nekoná.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já dával na tu "trojmisku" co je originál k nahé páce určitě více kafe. Co jsem vyčetl, po utampování bys měl mít kafe tolik, aby na puku byl vidět otisk šroubu. Neměl by tam být výrazně vtlačený, ale jenom se lehce dotýkat. Jakmile budeš vědět to množství, už stačí "jen" měnit hrubost mletí, aby si dosáhl kýžené gramáže kafe za těch 25s. 

Upraveno uživatelem 14titi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na technice tampovani bych zapracoval. Tlac rovne a lehce bych zatocil az na konci bez tlaku. Kavu je vhodne v pace necim promichat, aby nekanalkovala. Vhodny je taky distributor pred samotnym tampovanim. A nekde si nacti, jak dlouho se nahriva silvia a jak dlouhy proplach je vhodny pred shotem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, zítra poreferuju, uvidíme zda bude posun či další frustrace.

Teplotu dělám, dle návodu, že jak skončí nahřívání, tak počítám cca 30 vteřin a  pak dám rychlý proplach.
Distributor pořídím. Podle mě  bude problém i  v tý síle tampování. Zkusil jsem na mojí osobní váze zatlačit na 20 kg a docela jsem musel zabrat. Když jsem podobnou sílu vyvinul při tampování, tak se mi neukázala ani kapka po 15 sec a vypnul jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, JoyStick napsal:

A taky se Ti pálí v páce, za těch pár vteřin mezi tím než tam strčíš váhu a šálek, Ti hlava sežehne vrchní vrstvu a bude to hnusný. Jinak viz výše.

Standardně se v hlavě nahřívá prázdná páka včetně misky. V nahřaté misce se ti kafe nespálí?

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Anton_ napsal:

Ok, zítra poreferuju, uvidíme zda bude posun či další frustrace.

Teplotu dělám, dle návodu, že jak skončí nahřívání, tak počítám cca 30 vteřin a  pak dám rychlý proplach.
Distributor pořídím. Podle mě  bude problém i  v tý síle tampování. Zkusil jsem na mojí osobní váze zatlačit na 20 kg a docela jsem musel zabrat. Když jsem podobnou sílu vyvinul při tampování, tak se mi neukázala ani kapka po 15 sec a vypnul jsem to.

tak změň mletí na větší hrubost při zachování síly tampování....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samozřejmě cesta. Každopádně je důležité se následně naučit takový postup, který budeš shodně opakovat a měnit pouze jeden parametr, aby člověk bych schopen vysledovat vliv na výsledek. Pokud budeš měnit víc věcí zároveň, moc moudřejší nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Anton_ napsal:

Ok, zítra poreferuju, uvidíme zda bude posun či další frustrace.

Teplotu dělám, dle návodu, že jak skončí nahřívání, tak počítám cca 30 vteřin a  pak dám rychlý proplach.
Distributor pořídím. Podle mě  bude problém i  v tý síle tampování. Zkusil jsem na mojí osobní váze zatlačit na 20 kg a docela jsem musel zabrat. Když jsem podobnou sílu vyvinul při tampování, tak se mi neukázala ani kapka po 15 sec a vypnul jsem to.

Sila tampovani ma na vysledek IMHO zdaleka nejmensi vliv, dulezitejsi je tampovat rovnomerene a urcite zacni s dvojitou miskou, ta obecne odpousti trochu vic chyb nez single miska ;)

Ja mam Silvii s PID + ECM S-Manuale 64 nekolik let a do dvojity I.M.S. misky davam obvykle 18-19g arabiky.

Melu tak aby vyteklo 36-40g kavy.

S robustou ale bohuzel zkusenosti nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Anton_ napsal:

Ok, zítra poreferuju, uvidíme zda bude posun či další frustrace.

Teplotu dělám, dle návodu, že jak skončí nahřívání, tak počítám cca 30 vteřin a  pak dám rychlý proplach.
Distributor pořídím. Podle mě  bude problém i  v tý síle tampování. Zkusil jsem na mojí osobní váze zatlačit na 20 kg a docela jsem musel zabrat. Když jsem podobnou sílu vyvinul při tampování, tak se mi neukázala ani kapka po 15 sec a vypnul jsem to.

Ale predpokladam ze ten kavovar nahrievas aspon 20-30min, s pakou v hlave. Inak sa nema zmysel zaoberat chutou, kavovar aj paka musia byt nahriate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, chci si pořídit ruční mlýnek především pro french press a moka konvičku (takže spíš hrubší mletí). Jde mi o to, aby mletí bylo pokud možno pohodlný (i pro ženu), narovinu nejsem žádnej barista, ale kafe mám rád. Jde mi zkrátka o to, aby mi někdo s osobní zkušeností narovinu řekl, jestli je blbost brát mlýnek za litr nebo naopak za 4, přeci jenom ten rozptyl cen je docela velkej...a je mi jasný, že se to tu řešilo, ale nemám sílu to celý procházet, tak se předem omlouvám:default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dva Porlexy (mini a tall) a jsem maximálně spokojenej. Mlýnek používám na stejné účely jako ty, hrubost jde nastavit. Na french press pro více lidí bych doporučil ten větší - tall. Každopádně trochu úsilí u mletí člověk vynaložit musí. Oproti levným mlýnkům z Tesca je Porelx nesrovnatelně lepší, jak je na tom ve srovnání s mlýnky za 4, bohužel netuším (nikdy jsem nezkusil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...