Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Borci, nechceme si zase udělat nějaké povídání o kávě osobně? Pár z Vás mne oslovilo ať v tomto vlákně, nebo po SZ, jestli bych pro Vás zase něco nespácal. Navíc mám takový pocit hraničící s jistotou, že jsme se na posledním předcovidovém kurzu nesešli úplně všichni. Místo Praha, viděl bych to na celý den, prostory zajistím, třeba by to mohlo být děleno nějak takto:

Pěstování

Obchod

Skladování

Mletí

Příprava espressa

Senzorické hodnocení kávy

 

Co Vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nekdo napsal:

Přátele rád bych se trochu posunul a hledám ruční mlýnek :)

nakonec jsem zatím vybral porlex mini - mám se podívat ještě na něco jiného ?

Ano. Timemore C2. Su tu toho plne stranky.  Oproti tomu Porlexu uplne ina liga.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec váhám mezi red c2 a titanovým slimem - má ten titan v tomto případě význam ?

a je tam rozdíl 5g v popisu - to mi přijde jako zanedbatelné (množstevní rozdíl kávy)

nebo je to hodně ? Budu brát z cz (dárek spěchá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Množství kávy je asi celkem jedno - leda bys věděl, že dotyčný zrovna mele pravidelně množství které se do jednoho těsně nevejde.
Já teď taky objednával Timemore, docela jsem to zkoumal a vyšla mi z toho nejlepší ta C2. Pokud to nepotřebuje na espresso a ani nepotřebuje opravdu "high-end" ruční mlýnek, tak jsou ty dražší verze zbytečně drahé na to, co ti dají navíc. Oproti Porlexům je i C2 o míle napřed, oproti těm dražším jen o malinko pozadu.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek, měl bych technický dotaz do pléna. Pro přípravu espressa používám dvojitou misku, která byla k Rancilio Silvii originálně. Mám 58mm tamper a s výsledkem jsem víceméně spokojený. Nicméně nastala doba, kdy bych si chtěl dělat jen espresso a né dvojité, protože to nemá kdo další pít. Samozřejmě se mi nechce jedno espresso lít do dřezu. Říkám si, jestli je lepší pořídit nějakou slušnou single misku a menší tamper nebo např. precizní misku na 9-12g, která je vhodná na nahou páku, ale stačil by mi tamper 58mm, který mám. Vím, že příprava kvalitního espressa na single misce není jednoduchá a obzvlášť na Silvii. Má smysl si koupit menší tamper nebo by to mohlo jít na té vypouklé precizní misce?   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...