Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Anton_ napsal:

 

Jinak jsem si na začátku, taky zkoušel na osobní váze rukou vyvinou tlak 20kg a musím říct, že jsem teda musel pořádně zabrat😁  Když jsem to pak takhle utlačil kafe, tak nevypadla ani kapka.

 

 

Pokud to v tomhle případě neteče resp. pomalu tak upravit mletí na vyšší hrubost , aby to teklo tak akorát .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentovej tamper objednám u uvidíme. Misku mám IMS 14-18g a dávám většinou 16,5. Ale někdy dělám různý pokusy, že tam dám 15 nebo 17,5 a zkouším, co to udělá😁

Dneska schválně zkusím hruběji mlít a víc to zkusím utlačit.

A pozor! mám tady ještě jednu hypotézu😅. Všiml jsem si poslední dny, že se mi většinou nejvíc povede ta poslední káva, co dělám(což je většinou 3. denně). Napadlo mi jestli to nemůže být vodou(starou). Vlastně v pondělí to ráno propláchnu, naleju plnou nádrž(2l) a pak už během týdne jen dolejvám. Tak jestli třeba nevadí, že se tam ta voda v tom bojleru peklí celý den a pak je tam ještě přes noc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Silvii a viděl jsem video, cos postoval. Pravidelně se mi stává, že mi extrakt teče nejdříve pomalu a pak rychleji, nebo i naopak. Dávám to na vrub různým druhům kávy respektive s tím spojenou hrubostí mletí, která se liší. Ten shot z videa se mi zdál v pohodě. Otisk sprchy je také vpořádku. Ohledně toho kanálkování...nemáš nahou páku? Poznal bys to hned. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár stránek zpět někdo upozornil na nový kousek od wacaco konkrétně picopresso. Netrvalo dlouho a už se mi jeden kousek válí doma :-). Už dříve jsem používal nanopresso, takže mám srovnání. Výsledek je skoro neporovnatelný. Picopresso má nerezový košík, do kterého můžete sypat kávu stejně namletou, jako např. do Silvie (tam to mám odzkoušené). Výsledný extrakt má k espressu opravdu hodně blízko a jsem zvědavý, jak se k novince postaví Hofman :-). Jediné slabší místo vidím v nutnosti pořídit ruční espresso mlýnek, což není ideální a hlavně levné řešení. Mě se podařilo na timemore c2 umlýt na rozumnou hrubost, ale není to ideál. Asi se budu muset mrknout po drazším mlýnku. Připojuji jeden shot z 18g kávy z Drahonické pražírny. 

20210909_080128.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co všechno musí člověk udělat, aby dosáhl aspoň rozumné teploty? Mě na těch ručních mašinkách (cestovních i domácích) vždycky odrazuje co všechno musí člověk různě nahřívat a proplachovat horkou vodou, aby se dostal aspoň na dohled 90 stupňů při extrakci.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Anton_ napsal:

Momentovej tamper objednám u uvidíme. Misku mám IMS 14-18g a dávám většinou 16,5. Ale někdy dělám různý pokusy, že tam dám 15 nebo 17,5 a zkouším, co to udělá😁

Dneska schválně zkusím hruběji mlít a víc to zkusím utlačit.

A pozor! mám tady ještě jednu hypotézu😅. Všiml jsem si poslední dny, že se mi většinou nejvíc povede ta poslední káva, co dělám(což je většinou 3. denně). Napadlo mi jestli to nemůže být vodou(starou). Vlastně v pondělí to ráno propláchnu, naleju plnou nádrž(2l) a pak už během týdne jen dolejvám. Tak jestli třeba nevadí, že se tam ta voda v tom bojleru peklí celý den a pak je tam ještě přes noc....

Zkus tlačit pořád stejnou silou a měnit hrubost mletí . Pokud budeš měnit obě věci zároveň tak se stěží dobereš rozumnému výsledku .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, RedAce666 napsal:

Co všechno musí člověk udělat, aby dosáhl aspoň rozumné teploty? Mě na těch ručních mašinkách (cestovních i domácích) vždycky odrazuje co všechno musí člověk různě nahřívat a proplachovat horkou vodou, aby se dostal aspoň na dohled 90 stupňů při extrakci.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk
 

No...konkrétně tady u té mašinky promáčkám horkou vodu skrz těsně před použitím. Obávám se že těch 90° nebude úplně reálných, ale nemám to změřené. Výsledné espresso je určitě chladnější, než co mi teče z domácího kávovaru, ale chuťově to opravdu není špatné. Příprava zabere pár minut a nejvíc paradoxně mletí, protože ten timemore mele na jemno hrozně dlouho. Každopádně pro celý kemp bych na tom kafíčko nedělal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 9. 2021 v 8:26, RedAce666 napsal:

Co všechno musí člověk udělat, aby dosáhl aspoň rozumné teploty? Mě na těch ručních mašinkách (cestovních i domácích) vždycky odrazuje co všechno musí člověk různě nahřívat a proplachovat horkou vodou, aby se dostal aspoň na dohled 90 stupňů při extrakci.

Odesláno z mého M2003J15SC pomocí Tapatalk
 

Je to všechno plast, takže to až takovou kapacitu nemá. Ale dostal jsem nanopresso na narozeniny a za mě se plně ztotožňuji s hofmanovou recenzí. Na kapsle to má smysl, ale jinak to žádné rozumné kvality nemá a asi ani z principu mít nikdy nebude. Něco z toho vyteče, espresso to nebude, srani je s tim hrozně, protože "espresso", takže všechno hrozně malé, sypeš to všude kolem sebe a nakonec máš crc kávy kvality levného automatu bez ohledu na kvalitu zrna, co tam dáš... takze resit nejake urdzeni teploty si myslím že je tady to poslední... aeropress vítězí na celé čáře, nanopresso je jenom drahá hračka pro někoho, kdo je schopný pít kapsle případně produkty podobně kvality

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes vtipný obal, který by s spíš hodil na balení extáze než na zrnka, je tohle kafe z Nordbeans plný chutí rumu a kakaa. Na V60 luxus. 🤩

BTW, moje paní nemohla uvěřit, že jsem si tam panáka karibskýho nenalil.. 😜

IMG_20210912_140633-01.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2021 v 12:54, Maro napsal:

Je to všechno plast, takže to až takovou kapacitu nemá...

Bavíš se o nanopressu, které se nedá s picopresem srovnat. Nedá se srovnat v kvalitě výsledného extraktu. Souhlasím s Tebou, že s tou kávou i vodou se nechá udělat slušnej nepořádek a to platí pro obě varianty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ja vím ze vám to tady trochu narusim, ale doporučte mi automaticky kávovar do 10 litru. Co nejlepší. Pro rodiče. Bez mléka. Proste nasypat dobrý zrno, kupujou i čerstve prazený, nalit vodu, macknout cudl a vytece dobrý kafe. 

Ja chapu, ze nejlepší je pakovka za kilo a mlýnek s japonskejma kamenama a kafe, co vysere ta veverka, ale i tak třeba nekdo poradi 🙂 

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Elektricky) mlynek a frenchpress, pokud by odmitli aeropress. Pripadne elektrickou mokkakonvicku. Donutit je ale kafe si cerstve namlyt.

Frenchpress je nejblizsi klasikymu turku, na ktery jsou starsi generace zvykle. Ja mamu naucil na french press, aby tam alespon nemela logr.

S automatem muze byt srani udrzba - proplachy, cisteni a po case z toho muze lezt hnusny kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...