Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Já právě držím taky poměr cca 2-2,5:1 (vyčetl jsem někde na netu, když jsem začínal experimentovat). Nicméně přemýšlím nad tím co psal Bert, jestli řešit košík na cca těch 9g kafe (ale tam bych musel protáhnout míň vody a tím asi i kratší čas?, navíc na single jsou takový ty s menším dnem který všichni tvrdí, že nebrat), nebo bych musel začít vařit 2 kafe zároveň (ale pro druhý nemám strávníka :D)
Tak mě napadlo se zeptat
Ja su skrt... manzelce delam 9 gramovy kafe a proleju 60ml vody.. tlak nyni udelam i do malyho sytka, chut dobra a das jich i vic denne.. :-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo.. ale zatím kdyz dam krátkou davku, tak to protece moc rychle.. tlak dobrej, ale sotva 15 vterin a chutove mi prijde malo.. a kdyz dam dvojtou davku vody, tak se dostanu na 25 vterin, chut lepsi a i ten puk vypada lip... predspareni a prubeh tlaku v poradku.. holt ted lovim cas.. :-)



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, petr_cha napsal:

Ted asi uplne nerozumim.. do niceho?

Aha, takže s největší možnou pravděpodobností málo/blbě tampuješ kávu v misce. Ono to na první dobrou dává smysl. Kup si něco jako tamper station. Třeba

https://www.bunacafe.cz/tszeb1-buna-cafe-pechovaci-stanice-zebrano?gclid=CjwKCAjw_L6LBhBbEiwA4c46uj6-0udMKHeqIhdHH5Il46-mIofmZ3keI3BUW5S8uprpTjyqvWugChoCWhsQAvD_BwE

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert: Rozumim.. aktualne fakt jen v ruce na prkynku.. pripadne přes hranu.. s tim ze to vse musim udrzet v zapesti...

Sem jsem dopsal a nakonec jsme pokecali po telefonu, diky :-) .... zkusim tedy jeste zjemnit a hlavne soustredit se dal víc na tempovani v te male konicke misce.. :-)

14titi: jasan, bude to dalsi smer.. hlavne furt zkoušet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bitcoin vydělává, takže jsem si udělal radost😅

ECM Classika II PID.....hned jak jsem ho na krámě viděl, tak bylo jasno. Laborovat budu až zítra, dnes už není čas.
Ale první věc, co bych chtěl poradit....Je to krásně leštěný, úplný zrcadlo, ALE....už při vybalování jsem to celý opatlal otiskama prstů😁 Čím to pak mám mýt, aby tam nebyl šmouhy atd?

 

20211021_163601R.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kávovar mám v práci a zrovna dneska blázinec, pořád někdo něco chce, ale skáču tady okolo toho jak malej😅
Zatím jsem udělal jen jedno kafe a hnedka tygřík😁

Chuť taková ostřejší, tlačilo to 10,5 baru. Tak jsem to stáhnul na 9,5 oproti slepý misce, tak uvidíme jestli to bude mít vliv.
Káva Mezzo 70/30, teplota 93 stupňou.

 

Mám hrozně dobrej pocit, jak si všechno můžu kontrolovat a nastavovat😃

 

20211022_105204r.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Anton_ napsal:

Kávovar mám v práci a zrovna dneska blázinec, pořád někdo něco chce, ale skáču tady okolo toho jak malej😅
Zatím jsem udělal jen jedno kafe a hnedka tygřík😁

Chuť taková ostřejší, tlačilo to 10,5 baru. Tak jsem to stáhnul na 9,5 oproti slepý misce, tak uvidíme jestli to bude mít vliv.
Káva Mezzo 70/30, teplota 93 stupňou.

 

Mám hrozně dobrej pocit, jak si všechno můžu kontrolovat a nastavovat😃

 

20211022_105204r.jpg

Vypadá skvěle👍🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...