Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Anton_ napsal:

Bitcoin vydělává, takže jsem si udělal radost😅

ECM Classika II PID.....hned jak jsem ho na krámě viděl, tak bylo jasno. Laborovat budu až zítra, dnes už není čas.
Ale první věc, co bych chtěl poradit....Je to krásně leštěný, úplný zrcadlo, ALE....už při vybalování jsem to celý opatlal otiskama prstů😁 Čím to pak mám mýt, aby tam nebyl šmouhy atd?

 

20211021_163601R.jpg

Nadherna masinka, tak at se dari!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Bert napsal:

@Anton_ 👍

Jo, a zkus trochu ubrat na teplotě. Tedy za podmínky, kdy jsi si jistý, že celá soustava je důkladně nahřátá. 

Na kolik bys to cca viděl? Ten 1 bar dolů neměl na chuť vliv. Pořád taková ostřejší chuť(nevím jestli se vyjadřuju správně, ale káva po polknutí jakoby pálí na patře). Ale pořádný čas na testování budu mít až v pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to včera ladil a akorát jsem to celý rozes*al😀 Přišel jsem o tygříka a ještě to má takovej kovovej ocas...😅
Ale vím cca, kde je chyba....

Nicméně..

Dneska mi dorazilo VST sítko 18g. A někde jsem se dopátral, že k tim precizním sítkům je lepší brát 58,35 tamper...
A koukal jsem, že dělají jak plochej, tak konvexní. Jaký bude lepší na E61 hlavu? Ta sprcha mi přijde taky trochu vypouklá...Ale mám v plánu pořídit i precizní sprchu😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Anton_ napsal:

Tak jsem to včera ladil a akorát jsem to celý rozes*al😀 Přišel jsem o tygříka a ještě to má takovej kovovej ocas...😅
Ale vím cca, kde je chyba....

Nicméně..

Dneska mi dorazilo VST sítko 18g. A někde jsem se dopátral, že k tim precizním sítkům je lepší brát 58,35 tamper...
A koukal jsem, že dělají jak plochej, tak konvexní. Jaký bude lepší na E61 hlavu? Ta sprcha mi přijde taky trochu vypouklá...Ale mám v plánu pořídit i precizní sprchu😅

Pak napiš prosím srovnání s původními miskami co se týče chuti kávy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dám vědět, jak jsem dopadl celkově, ale jinak se necítím být dostatečně erudovaný, abych posoudil rozdíl mezi miskami.
Chci mít, co nejlepší podmínky "na vstupu", abych případný neúspěchy mohl svádět jen na sebe a popř. na mlýnek

Jinak za sítko chtěli litr žiďácí. To předchozí ims bylo za půlku, tak uvidíme.
Budu se tomu věnovat zítra.5637a3b91af1745a2b5f949fbbbd6c7b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RedAce666 Ono už se mi pak na Silvii to espresso i dařilo...někdy. Úplným odhadem řeknu, že z 10 kafí byly 2 výborný, 3 průměrný a 5 špatných. Pravidelně se mi stávalo, že nejhorší bylo první a nejlepší bylo vždy to poslední v ten den (většinou 3tí) -taková zajímavost😃

Motivace koupit nový stroj byl 1. PID (mít přesnou kontrolu nad teplotou) 2. Manometr(mít přehled, co se děje) 3. E61 a za 4. vzhled...Pořád se na to nemůžu vynadívat. Silvie byla taková nevzhledná bedna s plastovýma tlačítkama...😁

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...