Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Borci,

kacířská otázka, existuje nějaká solidní supermarketová káva? Máme rádi takový ty italský výrazný, hořký s oříškovým nádechem jako třeba Passalacquaa  docela i to Illy když je to Guatemala v zrnu.

Máme mlýnek a pákovku, je něco z těch různých supermarketovek vůbec jakš takš dobrýho? Já totiž zapomněl na víkend koupit v našem oblíbeným éšopu aspoň to Illy a nechce se mně tak dávat v normálním obchodě za 125g těch jejich klasických 220-250Káčé 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci,
kacířská otázka, existuje nějaká solidní supermarketová káva? Máme rádi takový ty italský výrazný, hořký s oříškovým nádechem jako třeba Passalacquaa  docela i to Illy když je to Guatemala v zrnu.
Máme mlýnek a pákovku, je něco z těch různých supermarketovek vůbec jakš takš dobrýho? Já totiž zapomněl na víkend koupit v našem oblíbeným éšopu aspoň to Illy a nechce se mně tak dávat v normálním obchodě za 125g těch jejich klasických 220-250Káčé
Davidoff? :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, midloch napsal:

Borci,

kacířská otázka, existuje nějaká solidní supermarketová káva? Máme rádi takový ty italský výrazný, hořký s oříškovým nádechem jako třeba Passalacquaa  docela i to Illy když je to Guatemala v zrnu.

Máme mlýnek a pákovku, je něco z těch různých supermarketovek vůbec jakš takš dobrýho? Já totiž zapomněl na víkend koupit v našem oblíbeným éšopu aspoň to Illy a nechce se mně tak dávat v normálním obchodě za 125g těch jejich klasických 220-250Káčé 😄

Davidoff, L'or (Fortissimo, Onyx)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 10. 2021 v 19:16, Bert napsal:

@ewolucionar Dobrá práce! Otázka: to jsou termohrnky? Pokud ano, jak se z nich pije?

Ja mam set, ale pada na ne prach, klasicky hrnek z varneho skla(simax apod.) je nejlepsi.

Ty thermo maji tluste kulate okraje a opravdu spatne se mi z toho pije.

Upraveno uživatelem OndraPod
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eskimak napsal:

Ja som s velkym nadsenim kupil sklenene termohrnceky asi pred 2 rokmi a nemam ich rad. Zena ich ma rada, lebo v nich kava vyzera pekne. Ale pije sa z toho blbo, je to hrube. 

Díky za další názor. Definitivně na to peču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát to "pádlo" není pádlo jako na GS3. Když jsem Lineu Mini viděl prvně, tak jsem myslel, že by to mohlo tak být... škoda.

Není, ale porad je dost dobry… objednali jsme s Tominkem tuningové Javorove doplňky…

Gs3 mám na cestě, tak jsem zvědavý… parkrat jsem ji obsluhoval, ale nikdy jinam firmě neměl…. do teď jsem provozoval a prodával klasické Linea Classic a Linea PBX a Linea Home… tak to bude příjemná změna…

Ale už se staví nova budova pražírny i se showroomem, tak to pak můžeme společně všichni všechno vyzkoušet… bude tam téměř cely sortiment LaMarzocco….
e374996d8993d20a605867d9031aa444.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...